Hlavní navigace

EMPIRE dodal společnosti ING Investment Management systém

[Tisková zpráva] Česká pobočka společnosti ING Investment Management používá pro obchody s cennými papíry funkce pro reportování a Deník obchodníka ze systému EMPIRE CAPITOL-

Sdílet

Praha 27. listopadu 2007 – Společnost EMPIRE s.r.o., přední český dodavatel informačních a komunikačních technologií, implementovala u společnosti ING Investment Management (C.R.) a.s. vybrané funkce systému EMPIRE CAPITOL. Investiční specialisté v české pobočce ING Investment Management využívají nástroje systému EMPIRE CAPITOL pro legislativní výkaznictví pro Českou národní banku.

Nástroje systému EMPIRE CAPITOL pomáhají investičním specialistům s vedením knih pokynů, objednávek a vypořádání a s vytvářením čtvrtletních zpráv o realizovaných transakcích. Všechny výstupy jsou vytvářeny podle závazné metodiky České národní banky a požadavků legislativy.

„Hledali jsme pro naše investiční specialisty nástroj, který jim usnadní každodenní administrativní zpracování uskutečněných obchodů a vytváření reportů pro potřeby kontrolních institucí,“ řekl Jozef Sinčák, předseda představenstva ING Investment Management (C.R.) a.s. „Společnost EMPIRE nabídla řešení, které plně splňuje naše nároky na funkčnost a výrazně nám šetří čas, který můžeme nyní věnovat naší hlavní činnosti – správě aktiv.“

„V české pobočce společnosti ING Investment Management jsou v současné době implementovány moduly pro výkaznictví pro ČNB. Díky modularitě a škálovatelnosti systému bude případné další rozšíření funkcionality velmi snadné,“ dodal Michal Kavale, generální ředitel společnosti EMPIRE s.r.o.