Hlavní navigace

Ensemble od společnosti InterSystems vyhrál cenu Produkt roku

[Tisková zpráva]

Sdílet

Cambridge, Massachusetts, 7. prosince 2004 – Společnost InterSystems Corporation dnes oznámila, že její univerzální integrační platforma Ensemble získala prestižní cenu Produkt roku v rámci letošních cen informačního managementu Information Management Awards. Cena byla udělena na gala večeři konané 2. prosince v Londýně. Platforma Ensemble umožňuje výjimečně rychlou integraci stávajících aplikací a neobyčejně rychlý vývoj kompozitních aplikací.

Produkt Ensemble společnosti InterSystems byl zvolen před 49 dalšími finalisty z celé řady odvětví počínaje mobilními komunikacemi a telekomunikacemi, softwarovou bezpečností a správou dokumentů konče.

Ceny informačního managementu Information Management Awards, které byly letos vyhlášeny již podeváté, představují přední evropské uznání excelence a novátorství v oblasti správy obchodních informací. Modrá stuha ceny Produkt roku je udělována uchazeči, který podle názoru nezávislé poroty skládající se z více než čtyřiceti předních pozorovatelů v odvětví představuje celkově nejlepší produkt pro informační management.

Trevor Matz, generální ředitel pro integraci aplikací společnosti InterSystems, k ocenění říká, že „výrazné snížení doby, nákladů a úsilí spojených s řešením široké škály komplexních integračních úkolů, jimž jsou organizace v současnosti vystaveny, je i nadále primárním projekčním cílem produktu Ensemble. Jsme poctěni a potěšeni, že naše úsilí získalo v odvětví tak důležité uznání.“

Roger Gibbons, generální ředitel organizátora cen Elan Conferences, dodává, že „výjimečná celková kvalita letošních účastníků dokládá, že mnoho společností získalo prostřednictvím vývoje a nasazení průkopnických technologických řešení výrazné obchodní výhody. Vítězové cen si zasluhují všechny pocty pramenící z veřejného uznání jejich přední pozice v odvětví.“

Produkt Ensemble, který byl uveden na integračním trhu přesyceném produktovými sadami a technologickými sestavami, vyčnívá jako jediná platforma pro integraci aplikací začleňující do jediného architektonicky konzistentního produktu funkcionalitu integračních a aplikačních serverů, vysoce výkonnou databázi a jednotné vývojářské a řídicí prostředí. Jedinečná architektura produktu Ensemble umožňuje řešit i ty nejkomplexnější integrační projekty daleko rychleji a z hlediska nákladů efektivněji než jiné integrační technologie. Doplňkem této technologie nejvyšší úrovně je obchodní model založený na partnerství se systémovými integrátory, implementačními partnery a aplikačními partnery. Tento jedinečný přístup založený na partnerech umožňuje společnosti InterSystems soustředit se výhradně na inovace technologií a špičkovou úroveň zákaznických služeb.

Výsledkem této snahy je, že produkt Ensemble společnosti InterSystems celosvětově získává větší podíl na trhu, přičemž obzvlášť vysoký nárůst vykazuje ve zdravotnictví, v oblasti finančních služeb a ve vládním sektoru. „Velmi efektivně konkurujeme v případě scénářů, kdy dochází ke konvergenci integračních a vývojářských projektů, zejména pak v případě těch, jejichž výsledkem jsou kompozitní aplikace,“ říká Matz.


V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte:

PRAM
Patrik Schober
patrik.schober@pram­.cz

O cenách IM2004

Ceny informačního managementu Information Management Awards jsou předním evropským uznáním excelence a novátorství v oblasti správy obchodních informací. Představují přehlídku úspěšných příběhů. Mnoho organizací předvedlo, že mají vizi a obchodní dovednosti potřebné k realizaci projektů s pokrokovými technologiemi poskytujících skutečné obchodní výhody a pro vývoj průlomových novátorských produktů. Tyto organizace si zasluhují pocty pramenící z veřejného uznání jejich přední pozice v odvětví a s tím spojené mediální pokrytí jejich úspěchů. Více informací o vítězích a finalistech cen IM2004 naleznete na adrese http://www.im2004­.elanconf.co.uk/.

O společnosti InterSystems
Po více než 25 let se společnost InterSystems Corporation (www.InterSys­tems.com), jejíž sídlo je ve městě Cambridge ve státě Massachusetts, orientuje na uspokojování potřeb organizací v sektoru IT a profesionálních vývojářů. Společnost InterSystems dodává databázový a integrační software, který umožňuje rychlé vytváření a integraci vysoce výkonných aplikací klíčových pro úspěšnou činnost organizací. Post-relační databázová platforma Caché a platforma pro rychlou integraci Ensemble, což jsou vlajkové lodi mezi produkty společnosti InterSystems, sdílí výkonné technologie zajišťující konzistentní a efektivní objektovou reprezentaci různorodých programovacích modelů a datových formátů a eliminující neodmyslitelné rozdíly mezi objektovými a relačními technologiemi.
Více než 4 milióny uživatelů používá pro svou činnost klíčové aplikace, které jsou založeny na softwaru společnosti InterSystems. Pro vývojáře aplikací a integrátory po celém světě je dispozici 20 regionálních zastoupení a pro všechny produkty společnosti InterSystems je poskytována nepřetržitá technická podpora.
InterSystems B.V., organizační složka, podporuje prodej Caché od r. 1999 také v České a Slovenské republice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).