Hlavní navigace

Epson nyní nabízí domácí kina s vysokým rozlišením za příznivou cenu

[Tisková zpráva] Vysoká kvalita a vysoká užitná hodnota jsou ideální kombinací vlastností pro uživatele, kteří si projektor pořizují poprvé.

Sdílet

6. října 2010 – Společnost Epson® uvedla na trh dva projektory s vysokým rozlišeným (1080p), EH-TW3600 a EH-TW3200, které nabízejí skvělý zážitek vysoké kvality na velkoplošné projekci, za dostupnou cenu. Oba projektory lze snadno instalovat i používat, a proto jsou skvělou volbou pro uživatele, kteří si pořizují takovou technologii poprvé a chtějí investovat do herní, sportovní a filmové projekce ve vysokém rozlišení.

Projektory EH-TW3600 a EH-TW3200 jsou vybaveny technologií Epson 3LCD, což uživatelům přináší hladký živý obraz s vynikajícím jasem a rozlišením. Není potřeba zatahovat závěsy, dokonce ani za denního světla, protože projektory poskytují stejně vysoký výkon bílého i barevného světla – 2 000 lumenů (EH-TW3600) nebo 1 800 lumenů (EH-TW3200), který zajistí přirozené barvy a jasný obraz.

Oba projektory lze pomocí plně nastavitelného objektivu a zoomu snadno nastavit a dosáhnout tak dokonalého obrazu. Připojením projektorů k set-top boxům, herním konzolím a DVD nebo Blu-ray přehrávačům pomocí dvou HDMI vstupů lze snadno vytvořit velkoplošný zážitek v každém obývacím pokoji.

Alexandre Di Caro, product manager for projectors ve společnosti Epson, k tomu dodává: „Projektory EH-TW3600 a EH-TW3200 jsou rozumnou alternativou televizoru s vysokým rozlišením, protože jsou mnohem všestrannější. A co víc, nabízejí větší obraz až do 300 palců (762 cm), kdy se již hry, filmy a sport stávají velmi skutečnými.”

Projektory EH-TW3600 a EH-TW3200 jsou k dispozici od října 2010 za doporučenou maloobchodní cenu vč. DPH: 1.433,– EUR, respektive 1.007,– EUR.

Charakteristické vlastnosti

  • Velkoplošný zážitek v plném Full HD rozlišení 1080p
  • Technologie 3LCD zajišťuje obraz vysoké kvality
  • Díky vysokému barevnému světelnému výstupu lze projekci sledovat i za denního světla
  • Temnější černá a jasnější bílá s vysokým kontrastním poměrem
  • Snadná instalace pomocí nastavitelného objektivu a zoomu
  • Připojte projektor k set-top boxům, DVD či Blu-ray přehrávačům a herním konzolím pomocí 2 HDMI vstupů

O společnoti Epson
Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácosti, až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě. Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://global­.epson.com

O společnosti Epson Europe
Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson měla s pracovní silou 2 400 zaměstnanců ve fiskálním roce 2008 obrat 1,569 miliardy eur. www.epson-europe.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).