Hlavní navigace

Epson oficiálním partnerem v oblasti informačních technologií na MS v atletice

[Tisková zpráva] od 15. do 23. srpna 2009 se v Berlíně sejdou nejlepší atleti při příležitosti konání 12. mistrovství světa v atletice federace IAAF. Společnost Epson bude na tomto mistrovství opět oficiálním partnerem v oblasti informačních technologií, čímž navazuje na partnerství zahájené v roce 1997. Společnost dodá na olympijský stadión špičkové IT systémy a služby, které zlepší výkon komentátorů, novinářů a atletů. Společnost Epson bude shromažďovat, zpracovávat a sdílet data o sportovních výkonech s diváky a atlety v reálném čase, což umožní přeměnu statistických údajů na intenzivní emocionální prožitky.

Sdílet

Prostřednictvím řady krátkých e-mailů během příštích několika týdnů bychom Vám rádi poskytli o mistrovství nové informace a také několik podrobností o technickém podílu společnosti Epson na zajišťování tohoto mistrovství. Navíc bychom Vám rádi poskytli i některé zajímavosti o fungování technologií společnosti Epson v atletice.

Podívejme se například na sprint: Je odstartováno – sprinteři vystřelují ze startovních bloků. Nejrychlejší běh na 100 metrů má hodnotu nižší než 9,7 sekundy. Během této doby provedla tisková hlava Micro Piezo v tiskárně Epson 500 000 pracovních cyklů pro přesné umístění kapiček inkoustu na stránku.

Společnost Epson vytvořila webové stánky, na kterých najdete další zajímavé informace o společnosti Epson a 12. mistrovství světa federace IAAF v atletice pořádaném v Berlíně v roce 2009. www.epson­.com/sports.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).