Hlavní navigace

Společnost Epson představí inkoustové tiskové řešení pro profesionální potisk balení, zkušební tisk, fotografické práce a výstavní grafiku na veletrhu Ipex

[Tisková zpráva] Celosvětové uvedení tiskového stroje Epson Digital Label Press.

Sdílet

6. dubna 2010 – na veletrhu Ipex 2010 (pavilón 10, stánek C260, NEC, Birmingham) vystaví společnost Epson svou řadu inkoustových tiskáren pro výrobní podniky, která spojuje kvalitu, flexibilitu a produktivitu s cílem poskytovat inovativní řešení produkce komerčních obalů, zkušebního tisku a výstavní grafiky.

Řešení pro obalové a označovací sektory oplývají nejnovějšími inovacemi společnosti Epson a společnost na této výstavě uvede svůj tiskový stroj Digital Label Press. Tiskový stroj s uznávanou technologií aplikace inkoustu Epson Micro Piezo je určen pro firmy, které chtějí rychle a efektivně produkovat vysoce kvalitní označení produktů. Nabízí hladké přechody a prvotřídní kvalitu barev na široké škále univerzálních médií včetně standardních pololesklých, fóliových a matných materiálů do tloušťky 320 mikronů a šířky 80 – 330 mm. Tiskový stroj Digital Label Press tiskne rychlostí až 5 metrů za minutu a využívá rozšířený 6barevný systém pigmentového inkoustu Epson, díky kterému reprodukuje barvy s pozoruhodnou přesností.

Na výstavě se objeví i inkoustová tiskárna Epson Stylus Pro WT7900 s ukázkami potisku obalů a přesné produkce vzorků. Tiskárna Stylus Pro WT7900 nabízí důmyslnou správu barev a precizní tisk na různé druhy flexibilních fólií, papírů i kovových médií. Díky soupravě bílých inkoustů Epson UltraChrome HDR-White produkuje široký barevný rozsah a přesné přímé barvy potřebné v obalovém průmyslu. Klíčovou předností tiskárny je schopnost produkovat dobře kryjící barvy s bílým podtiskem a přesné svrchní tisky díky prvotřídnímu bílému inkoustu na vodní bázi, který vyvinula společnost Epson speciálně pro tuto tiskárnu.

Společnost Epson představí i tiskárnu Stylus Pro GS6000 s ekologicky rozpustným inkoustem a upevní tak svoji vedoucí pozici na trhu velkoformátových tiskáren pro exteriérovou i interiérovou grafiku. Tato 64palcová velkoformátová tiskárna se soupravou inkoustů UltraChrome GS nabízí velmi široký rozsah barevných tónů a její výtisky jsou určeny pro interní i externí použití. Souprava inkoustů umožňuje vytváření působivých, vysoce kvalitních a odolných výtisků. Tiskárny, kopírovací centra a prodejci značících štítků budou moci zkvalitnit a rozšířit svůj sortiment např. o letištní či výstavní grafiku.

Konečně bude v akci oceněná řada inkoustových tiskáren Epson Stylus Pro s ukázkami velkoformátových fotografických, uměleckých, plakátových a potiskových produkcí ve spojení se špičkovými softwarovými partnery.

IPEX se uskuteční ve dnech 18. – 22. května 2010. Navštivte nás na stránce www.epson.co.uk

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).