Hlavní navigace

Epson představuje tři bezproblémové domácí tiskárny

[Tisková zpráva] Tiskárny Epson Stylus S22, SX125 a SX218 nabízí skvělou kvalitu tisku a snadné ovládání spolu s úspornými samostatnými inkoustovými kazetami.

Sdílet

20. července 2010 – Společnost Epson uvádí na trh tři praktické tiskárny pro domácí uživatele, kteří chtějí skvělou kvalitu tisku bez komplikovaných funkcí nebo vysoké ceny – a stejně jako všechny tiskárny Epson, všechny tři modely využívají hospodárný systém samostatných inkoustových kazet. Tiskárna Epson Stylus S22 nabízí přímou obsluhu a velmi kvalitní tisk pro ty, kteří chtějí pouze tisknout. Tiskárny SX125 a SX218 vás posouvají o úroveň výše a nabízí stejně vysokou kvalitu tisku jako model S22, navíc obsahují i funkce skenování a kopírování.

Uživatelé mohou na tiskárnách S22, SX125 a SX218 tisknout jasné dokumenty a fotografie v profesionální kvalitě a ušetřit peníze se samostatnými inkoustovými kazetami, jejichž použití umožňuje měnit pouze spotřebovanou barvu. Inkoust Epson DURABrite zajišťuje, že všechny výtisky budou vypadat lépe po delší dobu, protože inkoust je odolný vůči vodě, rozmazání, vyblednutí – a dokonce proti zvýrazňovačům.

Tiskárny SX125 a SX218 umožňují uživatelům snadné skenování a kopírování a jsou dodávány se softwarem OCR ABBYY FineReader™, který je standardem pro pohodlnou úpravu naskenovaného textu. Součástí je také software Epson Easy Photo Fix, který uživatelům při skenování pomáhá dosáhnout nejlepších možných výsledků obnovou barev, odstraněním prachu a úpravou podsvícení.

Obrazovka LCD tiskárny SX218 zrychluje a zjednodušuje zobrazování a tisk fotografií v profesionální kvalitě a uživatelé mohou ušetřit čas zobrazením a tiskem fotografií přímo z paměťových karet bez použití počítače.

Jason Low, Product Manager for Home Inkjets, k tomu dodává: „Obracíme se na velké množství domácích uživatelů s různými potřebami a tato skupina tří tiskáren byla navržena pro uživatele, kteří chtějí spolehlivý tisk bez různých problémů a komplikací. Kromě vysoké kvality tisku a jednoduchému použití je další předností těchto tiskáren také náš systém jednotlivých inkoustových kazet, který šetří uživatelům peníze, protože stačí vyměnit pouze vypotřebovanou barvu.“

Tiskárna Epson Stylus S22 je k dostání za 1.290,– Kč, SX125 za 1.590,– Kč a SX218 za 1.890,– Kč včetně DPH. Všechny tři uvedené tiskárny jsou dostupné od června letošního roku.

Klíčové vlastnosti pro produktovou řadu:

 • Jednoduchý domácí tisk pro špičkové dokumenty a fotografie v profesionální kvalitě;
 • tisk dokumentů rychlostí až 30 stran černobílého a 15 stran barevného tisku za minutu;
 • úspora peněz se samostatnými inkoustovými kazetami – měníte pouze tu barvu, která se spotřebuje;
 • inkoust Epson DURABrite™ Ultra zajišťuje rychleschnoucí výtisky odolné vůči vodě, zvýrazňovačům, rozmazání a blednutí;
 • technologie pigmentu s pryskyřičným povrchem funguje dokonale na široké škále médií,
 • snadné odstranění efektu červených očí jediným kliknutím na tlačítko v aplikaci Epson Easy Photo Print;
 • energeticky úsporná tiskárna/multi­funkční zařízení odpovídající normě ENERGY STAR® pro snížení nákladů a dopadu na životní prostředí.

Tiskárny Epson Stylus SX125 a SX218 mají navíc:

 • Snadný tisk, skenování a kopírování;
 • pohodlná úprava naskenovaného textu pomocí softwaru OCR ABBYY FineReader®;
 • snadná obnova barev, odstranění prachu a úprava podsvícení při skenování s nástrojem Epson Easy Photo Fix.

Tiskárna Epson Stylus SX218 má navíc:

 • Tisk dokumentů rychlostí až 32 stran černobílého a 15 stran barevného tisku za minutu;
 • zobrazení a tisk fotografií v profesionální kvalitě přímo z paměťové karty;
 • rychlé zobrazení a tisk fotografií pomocí obrazovky LCD.

O společnosti Epson
Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v široké škále výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronické a krystalové zařízení se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě. Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos v ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://www.ep­son.com

O společnosti Epson Europe
Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson měla s pracovní silou 2 400 zaměstnanců ve fiskálním roce 2008 obrat 1,569 miliardy eur. www.epson-europe.com

Environmentální vize 2050
Společnost Epson staví na svých dlouhodobých aktivitách ohleduplných k životnímu prostředí, usiluje splnit náročnou úlohu s názvem Environmentální vize 2050. Další informace o trvalých iniciativách společnosti Epson najdete na webových stránkách http://eco.ep­son.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).