Hlavní navigace

Tiskárna společnosti Epson, Stylus SX600FW, získala ocenění nezávislého časopisu TEST

[Tisková zpráva] Epson Stylus SX600FW je všestranné zařízení 4 v 1 vybavené připojením Wi-Fi, faxem a automatickým podavačem dokumentů. Díky 6,3cm LCD displeji můžete tisknout fotografie, pořizovat kopie i odesílat faxy bez použití PC.

Sdílet

A právě výše uvedená tiskárna společnosti Epson získala ocenění časopisu TEST vydávaného neziskovou organizací Občanské sdružení spotřebitelů. Tato organizace se zabývá pravidelným testováním výrobků a služeb, výsledky jsou zveřejňovány v časopise TEST a na webových stránkách www.dtest.cz. Testování a systém označování výrobků štítkem TEST slouží k větší transparentnosti spotřebitelského trhu a snazší orientaci spotřebitele. Tento systém je již dlouhodobě realizován v zahraničí i v rámci České republiky.

Tiskárna Epson Stylus SX600FW tímto získala oprávnění používat štítek TEST, kterým jsou označovány produkty v rámci systému ověřování kvality výrobků či služeb. Zákazníci se s uvedeným označením mohou setkávat přímo na výrobku či jeho obalu. „Jsme rádi, že se můžeme pochlubit udělením ocenění od nezávislé organizace, jejímž cílem je chránit zájmy spotřebitele. Zároveň se jedná o důkaz, že produkty společnosti Epson jsou opravdu kvalitní a koncový zákazník nemusí mít při nákupu našich výrobků žádné obavy,“ uvedl Marcel Divín, Account Manager Consumables společnosti Epson.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).