Hlavní navigace

Epson uvádí na trh nejrychlejší inkoustovou tiskárnu na světě

[Tisková zpráva] Tiskárna Epson Stylus Office BX625FWD nabízí menším podnikům výkonné řešení s nižšími náklady na stránku barevného tisku než laserová konkurence*.

Sdílet

29. července 2010 – Společnost Epson uvádí na trh tiskárnu Epson Stylus Office BX625FWD, multifunkční inkoustovou tiskárnu určenou pro uživatele v menších podnicích, která bude v prodeji od srpna 2010. Díky impozantní rychlosti oboustranného tisku se jedná o nejrychlejší inkoustovou tiskárnu na světě* s náklady na stránku, které jsou až o 50 % nižší než u laserové konkurence. Automatický podavač dokumentů usnadňuje kopírování, faxování a skenování oboustranných dokumentů a uživatelé mohou faxovat, tisknout a skenovat prostřednictvím bezdrátového připojení nebo připojení Ethernet. Snadno přístupný ovládací panel nabízí vyhrazená tlačítka pro běžně používané funkce.

Tiskárna BX625FWD je všestrannější než mnoho jiných tiskáren a umožňuje tisk na širokou škálu médií. Používá snadno přístupný zásobník papíru s předním plněním, do kterého se vejde až 250 listů papíru formátu A4 pro velkoobjemový tisk. Používá inkoust Epson DURABrite Ultra, který zajišťuje rychleschnoucí výtisky odolné vůči vodě, zvýrazňovačům, rozmazání a blednutí. Uživatelé si mohou vybrat z mnoha kazet ty, které vyhovují jejich potřebám, včetně inkoustů XL pro velkoobjemový tisk a samostatné kazety znamenají, že je nutné vyměňovat pouze spotřebovanou barvu. Energetická účinnost s osvědčením ENERGY STAR® zajišťuje další úspory.

Software Presto! PageManager 9, který se k tiskárně přidává, usnadňuje uživatelům úpravu textu a správu naskenovaných dokumentů prostřednictvím připojení Ethernet a bezdrátového připojení k tiskárně BX625FWD.

Mo Musa, Product Manager for Small Office Inkjets, k tomu dodává: „BX625FWD je rychlá a výkonná tiskárna, která nabízí velmi malým podnikům cenově dostupnou alternativu k laserovým tiskárnám – a navíc má nižší náklady na stránku než laserové tiskárny2. Díky oboustrannému tisku a automatickému podavači dokumentů a spolu s funkcemi kopírování, skenování a faxování představuje multifunkční řešení, které je ideální pro podnikání.“

Klíčové charakteristiky tiskárny Epson Stylus Office BX625FWD:

 • Rychlý oboustranný tisk spolu se skenováním, kopírováním a faxováním
 • rychlost tisku dokumentů: 15 stan černobíle nebo 7,1 stran barevně za minutu (podle normy ISO/IEC 24734)***
 • kopírování, faxování a skenování oboustranných dokumentů pomocí automatického podavače dokumentů
 • faxování, tisk a skenování prostřednictvím sítě Ethernet nebo bezdrátové sítě
 • zásobník až na 250 listů papíru A4 pro velkoobjemový tisk
 • nabídka kazet, které naplňují vaše potřeby – včetně inkoustů XL pro velkoobjemový nízkonákladový tisk
 • skenování dokumentů na libovolné počítače v síti a faxování z nich
 • snadno přístupný zásobník papíru s předním plněním
 • barevný tisk Epson stojí méně než tisk u laserové konkurence
 • úspora se samostatnými inkoustovými kazetami – měníte pouze spotřebovanou barvu
 • inkoust Epson DURABrite Ultra zajišťuje rychleschnoucí výtisky odolné vůči vodě, zvýrazňovačům, rozmazání a blednutí
 • všestrannější než laserové tiskárny – tiskne na širokou škálu různorodých médií
 • okamžitě přístupný ovládací panel s vyhrazenými tlačítky pro nejčastěji používané funkce
 • snadné sdílení dokumentů a úprava textu s dodávaným softwarem Presto! PageManager 9,
 • energeticky úsporné multifunkční zařízení odpovídající normě ENERGY STAR® snižuje náklady a dopad na životní prostředí.

O společnosti Epson
Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v široké škále výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronické a krystalové zařízení se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě. Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos v ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://www.ep­son.com

O společnosti Epson Europe
Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson měla s pracovní silou 2 400 zaměstnanců ve fiskálním roce 2008 obrat 1,569 miliardy eur. www.epson-europe.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).