Hlavní navigace

Epson® představuje novou výkonnou multifunkční podnikovou inkoustovou tiskárnu

[Tisková zpráva] Nová tiskárna Epson Stylus Office BX305F přináší cenově dostupný tisk do malých podniků.

Sdílet

15. července 2010 – Společnost Epson uvedla na trh výkonnou multifunkční tiskárnu navrženou pro uživatele ve velmi malých podnicích a kancelářích, kteří žádají dostupnost inkoustového tisku bez kompromisů v kvalitě či funkcích. Tiskárna Epson Stylus Office BX305F nabízí tisk v laserové kvalitě, skenování, kopírování a pro větší komfort má zabudovaný automatický podavač dokumentů.

Tato tiskárna zjednodušuje faxování, skenování a kopírování více stránek díky automatickému podavači dokumentů na 30 listů a pěti tlačítkům rychlé volby pro rychlejší faxování – to jsou užitečné funkce pro všechny malé podniky, které tlačí čas.

Inkoust Epson DURABrite™ Ultra zajišťuje rychleschnoucí výtisky odolné vůči vodě, rozmazání a blednutí. Individuální inkoustové kazety nabízí větší úsporu, protože uživatelé musí měnit pouze spotřebovanou barvu. Dostupná je řada různých velikostí kazet, aby se vyšlo vstříc všem požadavkům na tisk. Další úspory plynou z energetické výkonnosti tiskárny potvrzené známkou ENERGY STAR®.

Mo Musa, Product Manager for Small Office Inkjets k tomu dodává: „Naše nová multifunkční tiskárna BX305F je navržena pro uživatele ve velmi malých podnicích a domácích kancelářích, kteří chtějí cenově dostupný a zároveň spolehlivý tisk. Výtisky v laserové kvalitě a funkce šetřící čas z ní činí dokonalé řešení pro vytíženého majitele velmi malého podniku.“

Tiskárna Epson Stylus Office BX305F je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2.590,– Kč vč. DPH.

Klíčové charakteristiky tiskárny Epson Stylus Office BX305F:

  • Maximální rychlost tisku až 34 str./min. černobíle;
  • tisk v laserové kvalitě spolu se skenováním, kopírováním a faxováním;
  • faxování, skenování a kopírování vícestránkových dokumentů s automatickým podavačem dokumentů;
  • úspora se samostatnými inkoustovými kazetami – měníte pouze spotřebovanou­ barvu;
  • inkoust Epson DURABrite Ultra zajišťuje rychleschnoucí výtisky odolné vůči vodě, zvýrazňovačům, rozmazání a blednutí;
  • všestrannější než laserové tiskárny – tiskne na širokou škálu různorodých médií;
  • snadno ovládací panel;
  • 5 tlačítek rychlé volby;
  • úprava a správa naskenovaných dokumentů se softwarem Presto! PageManager 9;
  • energeticky úsporné multifunkční zařízení odpovídající normě ENERGY STAR® snižuje náklady a dopad na životní prostředí.

O společnosti Epson
Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v široké škále výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronické a krystalové zařízení se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě. Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos v ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://www.ep­son.com

O společnosti Epson Europe¨
Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson měla s pracovní silou 2 400 zaměstnanců ve fiskálním roce 2008 obrat 1,569 miliardy eur. www.epson-europe.com

Environmentální vize 2050
Společnost Epson staví na svých dlouhodobých aktivitách ohleduplných k životnímu prostředí, usiluje splnit náročnou úlohu s názvem Environmentální vize 2050. Další informace o trvalých iniciativách společnosti Epson najdete na webových stránkách http://eco.ep­son.com.