Hlavní navigace

Ericsson představuje nový formát televizního zážitku

[Tisková zpráva] Společnost Ericsson, celosvětový dodavatel telekomunikačních řešení, aktivně podporuje novou podobu televizního zážitku a multimediálních aplikací. Ericsson v rámci Televisionary Roadshow nyní také v Praze představuje televizi, která je interaktivní, personalizovaná a umožňuje uživatelům komunikaci.

Sdílet

Výzkum, který provedlo Spotřebitelské centrum společnosti Ericsson doložil, že diváci vyžadují, aby jejich televize získala novou tvář. Chtějí personalizované, interaktivní vysílání ve vysoké kvalitě, které současně nabízí nové komunikační kanály. A to vše kdykoli, kdekoli a na jakémkoli přijímači.

Podle průzkumu, který společnost Ericsson provedla v České republice, chce 28 % uživatelů mobilních telefonů na svých přístrojích sledovat televizi. Stejná služba láká neuvěřitelných 58 % mladých uživatelů tzv. Pioneer Youth.

Dnes Ericsson představuje novou tvář televize, která splňuje očekávání zákazníků. Ve svém portfoliu má Ericsson širokou škálu řešení, která poskytují operátorům, médiím i poskytovatelům obsahů ten pravý nástroj, jak se vyrovnat s novou televizní realitou. Během Televisionary Roadshow Ericsson představuje aplikace, jako jsou například:

  • IPTV
  • Mobile TV
  • Connected Home
  • Me-on-TV – každý se může stát TV reportérem
  • Converged Multimedia Services over IMS
  • Social Media Portal, a další

O společnosti Ericsson:
Ericsson je světovým lídrem v poskytování technologií a služeb pro operátory. Zaujímá vedoucí pozici v oblasti technologií 2G a 3G, je dodavatelem komunikačních služeb a spravuje sítě pro více jak 185 milionů uživatelů. Portfolio společnosti zahrnuje infrastrukturu mobilních a pevných sítí, širokopásmové a multimediální řešení pro operátory, podniky a vývojáře. Společnost Sony Ericsson poskytuje spotřebitelům plně vybavené mobilní telefony a další příslušná zařízení.

Ericsson podporuje svou vizi “komunikace pro každého”prostřed­nictvím inovace, technologie a stálých obchodních řešení. Více než 70 000 zaměstnanců působících ve 175 zemích dosáhlo v roce 2007 tržeb ve výši 27.9mld. USD (189 mld. SEK). Společnost Ericsson byla založena v roce 1876 s hlavním sídlem ve Stockholmu, Švédsko. Akcie společnosti Ericsson jsou kótovány na burze ve Stockholmu a na burze NASDAQ.