Hlavní navigace

Erotické scény s Vojtou Dykem v Soukromých pastech už tuto neděli na TV Nova

[Tisková zpráva] Až do nejintimnějších detailů zajde třetí příběh z filmového cyklu Soukromé pasti 2, v němž ztvárnil hlavní roli idol žen a dívek Vojtěch Dyk. Jeho hrdina se stane hříčkou v rukách dvou dívek, které se utkají o místo po jeho boku. Opravdu se dá muž vmanipulovat do ženské představy o životě? Touto otázkou se zabývá další příběh ze života nazvaný Útěk, který vysílá televize Nova v neděli 25. září 2011 od 20 hodin.

Sdílet

Praha, 23. září 2011 – Třetí premiérový příběh z cyklu Soukromé pasti 2 nazvaný Útěk uvede televize Nova v neděli 25. září 2011 ve 20 hodin. Příběh mladého úspěšného fotografa, zmítaného city a povinnostmi mezi dvěma ženami, natočil podle scénáře Lenky Wimmerové režisér Dan Wlodarczyk. Hlavní role mistrně ztvárnili Vojtěch Dyk, Kristýna Podzimková a Barbora Poláková. Dále diváci uvidí mimo jiné Jiřího Mádla, Miss ČR 1999 Helenu Houdovou, Evu Režnarovou či Petru Špindlerovou.

Jakub a Petra mají život před sebou. Oba fotografují, každý vidí svět trochu jinak, ale vzájemně se skvěle doplňují. Studují vysokou školu a zatím moc neřeší, co bude dál, ale než se zabouchnou dveře taxíku, který má odvézt Petru na letiště, aby odletěla na tři měsíce na stáž do Barcelony, požádá ji Jakub spontánně o ruku. Jakuba v tu chvíli vůbec nenapadne, že by mu život mohla úplně změnit holka, kterou včera s Petrou poznali, a poté, co se úplně opila na vernisáži Jakubových fotek, ji odvezli do svého ateliéru a nechali ji tam přespat. Ambiciózní holka z Uherského Hradiště má pro Jakuba nějaký kšeft a taky slabost. Tak velkou, že udělá všechno pro to, aby ho svedla. Jakub to pokládá za úlet. Netuší, že to je teprve začátek. Než se stačí vzpamatovat a vzepřít, žije s Anežkou v řadovém domku, bere podřadné kšefty a řeší, jaké budou na stěně dětského pokojíčku tapety. Ale tohle nechtěl!

Další informace a zajímavosti k jednotlivým příběhům budou vydávány po celou dobu vysílání seriálu na www.nova.cz/sou­kromepasti.

Nové díly Soukromých pastí jsou za poplatek ke zhlédnutí o týden dřív než v TV na Voyo.cz, odvysílané epizody budou k dispozici po vysílání v neplacené části videoportálu Voyo.cz.