Hlavní navigace

ESET NOD32 získal ocenění v anketě Diamantové oko

[Tisková zpráva] Ve 13. ročníku ankety Diamantové oko, tradiční soutěže veletrhů Invex a Digitex, získal ESET NOD32 ocenění za třetí místo v kategorii nejlepší produkt pro profesionály. Ankety se zúčastnilo 10 735 hlasujících, a to prostřednictvím SMS nebo internetu. Eset Software je technologický lídr v oblasti špičkových bezpečnostních řešení a výrobce jednoho z nejrozšířenějších antivirových systémů na světě; ESET NOD32.

Sdílet

Anketa Diamantové oko letos přinesla zásadní změnu. Již se nevolila nejlepší expozice veletrhu, ale pouze nejlepší výrobky, služby a technologie, které byly k vidění na obou veletrzích v říjnu 2006. „Ocenění v anketě Diamantové oko si vážíme především kvůli tomu, že o výsledku rozhodují sami uživatelé v České republice. Navíc v první třicítce se neumístilo žádné jiné bezpečnostní řešení“, říká Jaroslav Fabián, marketingový ředitel ESET Software.

ESET NOD32 nabízí komplexní antivirové a anti-spyware řešení a má za sebou téměř dvacet let vývoje, jehož výsledkem je technologie ThreatSense®, což je označení pro technologii vzájemně kombinující různé detekční metody. ESET NOD32 je tak schopen zachytit i zcela nové, a z pohledu aktuální virové databáze neznámé, škodlivé kódy. Součástí proaktivní detekce ESET NOD32 je také rozšířená heuristická analýza na špičkové technologické úrovni. Navíc jako jeden z prvních zvládá ESET NOD32 detekci rootkitů, tedy aplikací, které se snaží maskovat v systému, popřípadě maskovat i škodlivý kód jiného typu.

ESET NOD32 Professional Edition je v současnosti nabízen jak pro 32-bitové, tak i pro 64-bitové operační systémy Windows včetně nového systému Windows Vista.