Hlavní navigace

ESET získal v Bílém domě ocenění za bezpečnostní projekt eCity

[Tisková zpráva] Projekt společnosti ESET v kalifornském San Diegu „Securing Our eCity" získal v Bílém domě ocenění z rukou americké ministryně pro vnitřní bezpečnost Janet Napolitano. Stal se nejlepší iniciativou v rámci celoamerické výzvy zaměřené na kybernetickou bezpečnost. Slavnostního předávání se zúčastnil i americký prezident Barack Obama.

Sdílet

„Securing Our eCity" získal nejvyšší ocenění z více než 80 zaslaných projektů v prvním ročníku celoamerické soutěže. Jejím cílem bylo získat co nejvíce inovativních nápadů z veřejného a soukromého sektoru při plánovaní ochrany Spojených států před kyber útoky. Projekt se teď stane součástí kampaně, která bude spuštěna od října. „Těšíme sa na tuto kampaň a přípravu nejkomplexnějšího plánu vzdělávání v oblasti kyber-bezpečnosti,“ řekl Darin Andersen, provozní ředitel (Chief Operations Officer) ESET v USA.

ESET stojí včele projektu „Securing Our eCity“, jehož cílem je vzdělávat a chránit spotřebitele a podniky před kyber kriminalitou. Iniciativa vznikla v kalifornském San Diegu, kde se nachází i pobočka společnosti ESET. Internetové stránky projektu: http://securin­gourecity.org/

O společnosti ESET
Společnost ESET, která byla založena v roce 1992, je světovým výrobcem bezpečnostního softwaru pro firemní klientelu a domácnosti. Věnuje se celosvětovému boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Je lídrem na trhu proaktivní detekce počítačových hrozeb. Díky technologii ThreatSense.Net® sbírá ESET data od dobrovolných uživatelů z celého světa, a tak okamžitě reaguje na nové hrozby. Produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus patří mezi technologickou špičku, protože negenerují téměř žádné falešné poplachy.

ESET NOD32 Antivirus je podle nezávislé organizace AV-Comparatives nejlepším antivirovým produktem na světovém trhu za roky 2006 a 2007. ESET sídlí v Bratislavě, pobočky má v Praze, Buenos Aires (Argentina), San Diegu (USA) a má zastoupení ve více než 180 zemích světa. V roce 2008 otevřel ESET vývojové centrum v polském Krakově. Firma patří podle žebříčku Deloitte Technology Fast 500 mezi nejrychleji rostoucí technologické společnosti v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).