Hlavní navigace

Eshop zdarma pro každého

[Tisková zpráva] Praha, Česká Republika: Společnost WEBGARDEN s.r.o. uvedla do provozu novinku na portálu Webgarden.cz. Tato služba na online tvorbu internetových stránek zdarma byla nyní obohacena o možnost vytvoření internetového obchodu a to zcela bezplatně.

Sdílet

Eshop nabízí řadu funkcí, které umožní plnohodnotné fungování drobného i většího internetového obchodu. Produkty je možné hierarchicky třídit do rubrik, zařazovat do více rubrik a usnadnit tak orientaci návštěvníka eshopu při nakupování. U jednotlivých produktů je možné specifikovat jejich varianty (např. velikost, barvu atp.) doplněné o libovolný multimediální obsah – fotografie, videa, diskuze a další prvky.

Na zboží lze stejně jako na jiné dokumenty aplikovat systém redakčních práv služby Webgarden.cz. Není například problém některé zboží nabízet pouze vybraným uživatelům nebo definovat správce určitých rubrik zboží apod. „Systém jsme se snažili vytvořit tak, aby byl vhodný jak pro malé stránky, u kterých je eshop pouze doplňková služba, tak i pro rozsáhlejší internetové obchody,“ říká o eshopu Václav Kučera ze společnosti WEBGARDEN s.r.o. Systém dále nabízí přehlednou evidenci objednávek a skladovou evidenci zboží.

V nastavení eshopu uživatelé definují mimo jiné hladiny DPH, dostupné měny, platební a doručovací metody. Zákazník má možnost zvolit si dostupnou měnu a veškeré ceny uvidí přepočtené. Webgarden umožňuje základní napojení na platební bránu PayPal.com, která je vhodná také pro platby platební kartou.

Pro eshopy byla do nabídky zařazena doména shop1.cz. Uživatelé si tedy mohou zdarma vytvořit eshop na adrese cokoliv.shop1.cz. Webgarden.cz nabízí také jednoduchý způsob nákupu vlastní internetové domény.

Společnost WEBGARDEN s.r.o. provozuje službu Webgarden.cz již tři roky a za tuto dobu zaznamenala přes 300 000 registrací internetových stránek a stala se druhou nejpoužívanější domácí službou tohoto druhu (NetMonitor, únor 09) a stále obsluhuje stovky nových registrací denně.