Hlavní navigace

eStránky jsou na slovenském internetu

[Tisková zpráva] Internetový projekt eStránky.cz má už svou druhou zahraniční verzi. Slovenské eStránky běží od pátku 28. prosince 2007. Služba eStránky umožňuje založit si vlastní webové stránky snadno a rychle. Svůj webový prostor s články, diskusemi a fotogalerií může mít se službou eStránky každý, i bez znalosti programování i bez povědomí o HTML či PHP.

Sdílet

„Spuštění slovenské verze služby eStránky je logickým krokem naší zahraniční expanze. Své webové stránky si v české verzi založilo už více než 17 tisíc uživatelů ze Slovenska a službu tady nespouštíme na zelené louce. Naopak zde vidíme velký potenciál růstu,“ říká Martin Krudenc, autor projektu eStránky.

eStránky.sk jsou ekvivalentem české verze, která byla oficiálně spuštěna na podzim roku 2005. Za dobu fungování je v systému zaregistrováno už více než 380 tisíc uživatelů. Slovenské eStránky jsou už druhou zahraniční verzí, od konce listopadu existují také eStránky v Maďarsku na doméně www.eoldal.hu. Službu eStránky.cz provozuje společnost Websitemaster a.s.