Hlavní navigace

ET NETERA patří mezi nejrychleji rostoucí technologické firmy ve střední a východní Evropě

[Tisková zpráva]

Sdílet

ET NETERA patří mezi nejrychleji rostoucí technologické firmy ve střední a východní Evropě

Praha, 7. Listopadu 2001 – Společnost ET NETERA je podle výzkumu Deloitte & Touche „Central European Technology Fast 50“ pátou nejrychleji rostoucí technologickou firmou ve střední a východní Evropě. Do celkového pořadí zařadila společnost ET NETERA míra růstu tržeb za poslední 3 roky ve výši 987 %. V rámci České republiky znamená toto umístění v kategorii tzv. e-business integrátorů (dodavatelů kompletních internetových a intranetových řešení na míru) jednoznačné prvenství, a to i přes celkově druhé místo za českou společností Internet Info, která se zabývá poradenstvím a provozováním vlastních informačních serverů.

Slavnostní vyhlášení výsledků této akce, pořádané přední světovou poradenskou a auditorskou společností Deloitte & Touche, se konalo v průběhu pravidelného setkání First Tuesday Praha včera 6.listopadu v hotelu Jalta. S prezentací úspěchů dosažených za téměř pětiletou historii společnosti ET NETERA vystoupil obchodní ředitel a spolumajitel firmy Martin Holečko. Projektu „Fast 50“ se mohla účastnit jakákoliv dynamicky se rozvíjející společnost pohybující se v oblasti moderních technologií na trhu střední a východní Evropy nejméně 3 roky.

Společnost ET NETERA ( www.etnetera.cz) je projektově orientovaná firma, která dodává kompletní e-businessová řešení na klíč a pomáhá svým klientům využít nové pracovní postupy, obchodní příležitosti, nové způsoby komunikace se zákazníky i zaměstnanci a další možnosti, které nové informační technologie poskytují. Dodávaná řešení se opírají o konzultace, kreativitu, vývoj a integraci informačních systémů a jejich škála jde od kreativní tvorby webových stránek, přes poradenství a analýzy až po návrh, implementaci a 24/7 provoz náročných intranetových a internetových systémů. Mezi nejvýznamnější klienty patří Eurotel, Siemens, ANNONCE, Ministerstvo zahraničních věcí, Fujitsu-Siemens a Informix.

Kontakt:
Kamil Chalupa
ET NETERA s.r.o.
Oddělení Public Relations
mobil: 0602/865 834
pr@etnetera.cz