Hlavní navigace

Et netera zvýšila obrat o 35 procent

[Tisková zpráva]

Sdílet

Et netera zvýšila obrat o 35 procent


Praha, 15. dubna 2003 – Za první čtvrtletí letošního roku byl obrat společnosti Et netera 6,5 milionu korun, což ve srovnání se stejným obdobím roku 2002 znamená zvýšení o 35 %.

Dosažený finanční výsledek znamená splnění plánu a úspěšné vykročení do roku 2003. „Podařilo se nám lépe využít obchodní potenciál firmy a realizovat dohodnuté projekty z minulého roku. Důležité je, že se současně daří zvyšovat i provozní ziskovost společnosti ,“ uvedl ing. Martin Palička, finanční ředitel společnosti Et netera.

Společnost ET NETERA s.r.o. (www.etnetera.cz) je přední český dodavatel e-business řešení vlastní propagace podniku na internetu, komunikace s obchodními partnery i zaměstnanci, snižování administrativy a efektivního řízení interních procesů. Dodávaná řešení zahrnují analýzy, konzultace, vývoj internetových a mobilních aplikací a kreativní práce (webdesign, multimedia). Mezi klienty společnosti patří Eurotel, Siemens, SCANIA, ANNONCE, Britská rada, Britská obchodní komora, Fujitsu-Siemens a další. Společnost je technologický a obchodní partner společností HP, divine, IBM, Sun Microsystems a Oracle, členem APEK, Britské a Americké obchodní komory a zakládajícím členem Asociace.BIZ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).