Hlavní navigace

Etarget dokončil redesign, přidal denní rozpočet a přehledy

[Tisková zpráva] Praha, 3. listopadu 2010 – Reklamní síť Etarget zpřístupnila denní rozpočet, rozpočet na období zvolené klientem a také nové ukazatele statistik. Pomocí nich může klient sledovat své top odkazy, nejvýkonnejší kategorie a regiony i rozdelení kliknutí na hodiny. Etarget tak dovršil aktuální redesign, v rámci kterého přibilo regionální cílení – Geotargeting – spřehlednilo se uživatelské prostředí a sjednodušilo zadávání odkazů a mnoho dalších.

Sdílet

Doteď si klienti mohli nastavit jenom rozpočet na celý měsíc. Nyní už je k dispozici také denní rozpočet, nebo si klient může nastavit rozpočet na vlastní období, co umožní precíznější nastavení kampaní.

Na pracovní ploše klientům přibili nové praktické ukazatele statistik. Můžou tak sledovat jejich top odkazy, nejvýkonnější kategorie a regiony, a taky i rozdělení kliknutí na hodiny.

Etarget
ETARGET je již od roku 2002 dodavatelem cílené internetové reklamy. Společnost působí na Slovensku, v Čechách, Maďarsku, Rumunsku, Srbsku, Bulharsku, Chorvatsku, Polsku a Rakousku. Naším klientům poskytujeme inzerci na téměř 1 300 českých stránkách.

www.etarget.cz