Hlavní navigace

eTel Group oznamuje navýšení kapitálu

[Tisková zpráva]

Sdílet

eTel Group oznamuje navýšení kapitálu

Dublin, Irsko – Praha – 24. 6. 2003 – Společnost eTel Group, přední poskytovatel alternativních telekomunikačních služeb ve střední Evropě, oznámila, že dosáhla navýšení kapitálu o 10 milionů euro. Toto financování poskytli stávající základní investoři společnosti Dresdner Kleinwort Capital, Intel Capital & Argus Cupital, a zvýšili tak celkový kapitál na přibližně 85 milionů euro. Tyto prostředky budou použity na financování dalšího rozvoje společnosti eTel ve střední Evropě, kde má společnost více než 43 000 podnikových zákazníků a tržby přes 100 milionů euro ročně.

Ve spojení se završením financování a dosažení rentability na bázi konsolidované společnosti se přesune místo podnikové centrály z Dublinu do Vídně.

V souladu s tímto vývojem bude pan Seán Melly, generální ředitel a zakladatel eTel Group, s účinností od 30. června 2003 jmenován místopředsedou představenstva společnosti eTel a čestným členem správní rady.

Společnost eTel Česká republika je významným alternativním operátorem, který nabízí hlasové a datové služby zaměřené na firemní klientelu. eTel rovněž podporuje nové osvědčené technologie a ve svém produktovém portfoliu, vedle klasických hlasových a datových služeb má i speciální možnosti komunikace, jako kupříkladu Audio/Video konference.