Hlavní navigace

eTel míří na tuzemský telekomunikační trh pro domácnosti

[Tisková zpráva]

Sdílet

eTel míří na tuzemský telekomunikační trh pro domácnosti

Praha, 23. června 2004 – Alternativní společnost eTel vstoupila na telekomunikační trh pro domácnosti, kterým nově nabízí pevnou předvolbu pro operátora. Domácnosti mohou začít využívat služeb společnosti eTel, aniž by musely měnit dosavadní telefonní číslo, vytáčet zvláštní kódy nebo pořizovat speciální zařízení. Služba je obchodována pod názvem Easy Call RELAX 230.

S novou službou stojí například místní volání v době silného provozu 1,37 Kč/min a v době slabého provozu (19 hod až 7 hod a víkendy) na 0,68 Kč/min. Meziměstské volání přijde na 2,20 Kč/min, v slabém provozu pak 0,96 Kč. Volání do mobilních sítí má jednotnou sazbu 5,54 Kč. Volání do pevných sítí v zahraničí začíná již na 3,56 Kč, volání do sítě Internet pak na 1,07 Kč za silného provozu a 0,54 Kč za slabého provozu.

Místní volání jsou účtována po uplynutí prvních dvou minut za každou další minutu hovoru, meziměstská volání a hovory do mobilních sítí po uplynutí první minuty za každou další půlminutu, mezinárodní volání a volání do sítě Internet jsou účtována po první minutě po sekundách. Ceník RELAX 260 existuje také ve variantě s účtováním po vteřině (u volání meziměstských, mezinárodních, do mobilních sítí a do sítě Internet).

Minimální částka pro měsíční fakturaci činí 250 Kč. Ceny jsou s DPH ve výši 19%.

Více informací získají zájemci na bezplatné informační lince 800 444 488, která je v provozu denně od 8 do 18 hodin.

Pro další informace prosím kontaktujte:

Markéta Novotná
eTel ČR
Burzovní palác, Rybná 14, Praha 1
M: +420 604 210 204
E: marketa.novot­na@etel-group.cz

Základní informace o společnosti eTel Group

Společnost eTel, založená v červenci 1999, je jedním z předních alternativních telekomunikačních poskytovatelů podnikových telekomunikačních služeb ve střední Evropě. eTel je jedinou telekomunikační společností, která se zaměřuje výlučně na středoevropský region zahrnující Rakousko, Českou republiku, Maďarsko, Polsko a Slovensko. Tyto země, které mají celkem 73 miliony obyvatel, nabízejí jedinečnou příležitost pro podnikatelskou expanzi, protože procházejí liberalizací telekomunikačních trhů a jsou členy Evropské unie. eTel Group dodává služby více než 50 000 firemních zákazníků a 78 000 domácností. Další informace viz www.etel-group.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).