Hlavní navigace

Eurosoft implementovala ve společnostech Ramico a Miraco podnikový systém založený na databázové pl

[Tisková zpráva]

Sdílet

Eurosoft implementovala ve společnostech Ramico a Miraco podnikový systém založený na databázové platformě Caché

Praha 24.03.2005 – InterSystems oznamuje, že společnosti RAMICO a MIRACO úspěšně zavedly systém pro řízení podniku a správu obchodních kontaktů postavený na platformě Caché, vyvinutý společností Eurosoft.

Společnosti RAMICO a MIRACO, které se zaměřují na distribuci surovin potřebných pro výrobu plastů, už delší dobu pociťovaly potřebu urychlení informačního toku v podniku, a proto se v roce 2004 rozhodly k přechodu na jednotný databázový systém od InterSystems, které podporuje vývoj internetových aplikací. Předtím používaly pro řízení obchodu a účetnictví na zakázku vytvořený ERP, jehož možnosti však byly omezené. Jednou z variant byl také nákup hotového řešení, ale to by vedlo k nutnosti přizpůsobovat firemní procesy softwaru a ne naopak.

Nový systém řeší v podniku několik oblastí, mezi než patří marketing, fakturace a sklady, evidence faktur a podvojné účetnictví. Nový systém už po první fázi implementace přinášel pracovníkům firem výhody, protože díky evidenci obchodních kontaktů a jednání měli k dispozici vynikající podklady pro přípravu na jednání se zákazníky. „Implementace proběhla bez problémů díky jednoduchému managementu systému Caché a také díky podpoře ze strany servisního střediska InterSystems sídlícího v Praze. Nasazením internetové aplikace bylo možné uskutečňovat okamžitý přenos údajů potřebných pro kvalitní rozhodování, což příznivě ovlivnilo hospodářské výsledky firmy,“ dodal Ing. Milan Rederer ředitel společnosti.


V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte:

PRAM
Patrik Schober
patrik.schober@pram­.cz

O společnosti InterSystems
Společnost InterSystems Corporation (www.InterSys­tems.com) je dodavatelem databázové a ntegrační platformy, které umožňují rychlý vývoj a integraci vysoce výkonných transakčních aplikací. Hlavní produkty společnosti InterSystems – post-relační databázová platforma Caché a platforma pro rychlou integraci Ensemble – sdílí výkonné technologie zajišťující konzistentní a efektivní objektovou reprezentaci různorodých programovacích modelů a datových formátů, které eliminují rozdíly mezi objektovými a relačními databázemi. Aplikace vytvořené na platformách společnosti InterSystems se uplatňují ve zdravotnictví, finančních službách a ve státním a veřejném sektoru. Na celém světě je používá více než 4 miliony uživatelů v 88 zemích světa. Pro vývojáře aplikací a integrátory je po celém světě k dispozici 20 regionálních zastoupení a pro všechny produkty společnosti InterSystems je garantována nepřetržitá technická podpora. Společnost InterSystems je v České a Slovenské republice přítomná od roku 1999.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).