Hlavní navigace

Eurotel Jukebox - Eurotel uvede jako první v Evropě stahování hudby do mobilních telefonů

[Tisková zpráva]

Sdílet

Eurotel Jukebox – Eurotel uvede jako první v Evropě stahování hudby do mobilních telefonů

Praha, 18. února 2004 – Společnost Eurotel Praha se stane prvním evropským mobilním operátorem, který nabídne možnost stahování kvalitních hudebních nahrávek přímo do mobilních telefonů. Služba Eurotel Jukebox umožní uživatelům vybrat si a stáhnout hudební nahrávky v bezkonkurenční kvalitě pomocí GPRS. Skladby budou poté uloženy v interní paměti telefonu nebo na paměťových kartách tak, aby je bylo možné kdykoliv přehrát, aniž by uživatel potřeboval jakékoliv další zařízení. „Eurotel se tak stává průkopníkem světového trendu proměny mobilních telefonů na osobní zábavná zařízení,“ uvedl Justin Stockton, ředitel úseku rozvoje kontentu společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o. Služba Eurotel Jukebox dále nabídne hudební hitparády, kategorii „interpret týdne“, možnost vyhledávání a stahování informací o umělcích, vyzvánění a další multimediální obsah. Premiéra nové služby, včetně představení podrobností týkajících se technického řešení a úplné informace o nabízených nahrávkách proběhne na setkání s novináři ve čtvrtek 26. února 2004.

Eurotel Praha, spol. s r. o., je s více než 4,2 miliony registrovaných zákazníků na konci roku 2003 největším poskytovatelem bezdrátových hlasových a datových služeb v České republice. Sítě mobilních telefonů Eurotel GSM (900/1800 MHz) a T!P (450 MHz) pokrývají území, na němž žije 99 procent obyvatel České republiky, to znamená více než 10 milionů lidí. Eurotel je vlastníkem UMTS licence na provozování mobilních služeb 3. generace. Kromě stálých zákazníků se zpětně hrazenými tarify Eurotel nabízí předplacené karty pod značkou Go a kompletní sortiment i obsah multimediálních služeb, včetně videa, MMS, hlasových služeb, WAP a SMS. Eurotel je jediným mobilním operátorem v České republice, který nabízí dvě nejvyspělejší technologie mobilního (bezdrátového) datového přenosu. General Packet Radio Service (GPRS) a High-Speed Circuit-Switched Data (HSCSD) jsou dostupné smluvním zákazníkům i zákazníkům předplacené služby. Vysoce kvalitní služby společnosti Eurotel zahrnují technologii SuperSound, která zajišťuje čistá hlasová spojení a 331 roamingových partnerů ve 134 zemích po celém světě.

Eurotel získal certifikát ISO 9001:2000, založený na mezinárodních standardech kvality. Nezávislí auditoři potvrdili, že společnost Eurotel vybudovala operační systém zaručující kvalitu, stabilitu i trvalé služby. Eurotel Praha je společnost s ručením omezeným (spol. s r. o.), jejímž vlastníkem (100%) je Český Telecom, a. s.

Další informace poskytne:
Eurotel Praha, spol. s r. o.
Diana Dobálová
Tisková mluvčí
+420 720 70 44 00
diana_dobalova@e­urotel.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).