Hlavní navigace

Eurotel nabízí záruku nejnižších cen mobilních telefonů

[Tisková zpráva] Praha, 28. února 2006 – Po únorovém snížení cen mobilních telefonů přichází Eurotel s další nabídkou – garancí jejich nejnižších cen na českém trhu. Zakoupí-li zákazníci u Eurotelu či jeho partnerů mobilní telefon a během 14 dnů od nákupu prokáží, že stejný typ telefonu lze zakoupit jinde levněji, bude jim v rámci odebíraných služeb poskytnuta sleva ve výši rozdílu cen a navíc přiznáno dalších 10 % z rozdílu cen. Tato nabídka platí pro všechny nové i stávající zákazníky paušálních i předplacených služeb.

Sdílet

S Eurotelem nejlevněji na českém trhu. Zákazníci, kteří zakoupí mobilní telefon u Eurotelu mají nyní jistotu, že získají opravdu tu nejnižší cenu na českém trhu. Celých 14 dní od nákupu mobilního telefonu u Eurotelu totiž mohou nárokovat slevu na odebírané služby od Eurotelu ve výši rozdílu srovnávaných cen daného mobilního telefonu v případě, že prokáží, že stejný model lze jinde koupit levněji. Eurotel jim navíc poskytne další slevu na odebírané služby ve výši 10 % z rozdílu uvedených cen.

„Eurotel je již dlouho vnímán jako vedoucí společnost na trhu pokud jde o kvalitu, pokrytí a služby. V roce 2005 jsme si díky všeobecně nejširší nabídce hlasových a datových služeb podrželi vedoucí pozici na trhu. V roce 2006 chceme tuto nabídku dále rozšiřovat a zkvalitňovat. Proto nyní přicházíme s garancí nejnižších cen mobilních telefonů, v současné době ojedinělou akcí podobného charakteru a rozsahu na mobilním telekomunikačních trhu,“ říká Andrei Marc Torriani, výkonný ředitel pro rezidentní segment společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o.

Paušálním zákazníkům bude cenový rozdíl poskytnut formou slevy na služby Eurotelu v následujících fakturačních obdobích až do vyčerpání tohoto rozdílu. Zákazníkům předplacených služeb bude poskytnuta sleva na telekomunikační služby postupným navýšením dobíjeného kreditu až do plné výše rozdílu cen a jako bonus bude i jim poskytnuto dalších 10 % z rozdílu uvedených cen.

Nabídka garance nejnižší ceny se vztahuje na nedotované mobilní telefony a platí do odvolání. Více informací je k dispozici na www.eurotel.cz, na prodejních místech Eurotelu nebo zákaznických infolinkách.