Hlavní navigace

Eurotel naděluje novým zákazníkům až 3x více volných minut a další výhody

[Tisková zpráva] Praha, 29. června 2006 – Eurotel připravil v období od 1. července do 15. září 2006 pro všechny nové smluvní zákazníky speciální letní nabídku. Každý zákazník, který se rozhodne uzavřít novou smlouvu, přejít z předplacené služby na standardní tarif či přenést své číslo od jiného mobilního operátora k Eurotelu, si nyní může vybrat hned z několika výhodných možností a užít si tak léto 3 x více.

Sdílet

Noví zákazníci mohou už od 1. 7. získat až trojnásobek volných minut nebo si vybrat některý ze skvělých telefonů za cenu už od 3 korun. Navíc mohou využít další akční nabídky a telefonovat tak celé léto až na tři čísla v síti Eurotel zdarma.

Akční nabídka Až 3× více volných minut
„Přechod od konkurence či z předplacené služby Go k využívání standardního tarifu od Eurotelu je nyní mnohem výhodnější. Zákazníci, kteří se rozhodnou do 15. září pro aktivaci některého z námi nabízených tarifů, získají po dobu až 6 měsíců až trojnásobek volných minut navíc,“ uvedl Andrei Torriani, výkonný ředitel pro residenční zákazníky Eurotelu.

Volné minuty navíc je možné využívat každý měsíc po dobu 6 měsíců ode dne aktivace tarifu, v případě tarifů Eurotel Bronz a Eurotel SMS je nabídka platná 3 měsíce od uzavření smlouvy. Bonusové volné minuty se čerpají po spotřebování volných minut zahrnutých v daném tarifu a je možné je využít pro volání do sítě Eurotel. Zákazníci si navíc mohou vybrat jednu ze dvou variant uzavření smlouvy tak, aby co nejvíce vyhovovala jejich potřebám.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).