Hlavní navigace

Eurotel přináší zdarma svým zákazníkům novou službu Eurotel Meeting Asistent

[Tisková zpráva] Praha, 16. června 2006 – Eurotel Praha s. r. o., vedoucí společnost na trhu v poskytování mobilních hlasových a datových služeb, představila svým zákazníkům novou službu „Meeting Asistent“. Ta je zatím určena chytrým telefonům Nokia s operačním systémem Symbian a elegantním způsobem řeší problém příchozích hovorů, které volaného zastihnou v nevhodnou chvíli. Během vyzvánění se totiž na displeji telefonu objeví menu, které umožní hovor buď přijmout nebo volajícího vybraným způsobem informovat o momentálním zaneprázdnění příjemce.

Sdílet

Se službou Meeting Asistent tak odpadne nepříjemné rozhodování, zda příchozí hovor v nevhodnou chvíli odmítnout, nebo jej nechat vyzvánět. Zákazník má možnost si přednastavit až deset odpovědí, které jsou přiřazené jednotlivým klávesám. Služba řeší například nevhodné vyrušování telefonováním během schůzky nebo nebezpečné psaní SMS při řízení auta.

Používání služby je velmi snadné – do telefonu stačí nainstalovat aplikaci Meeting Asistent, kterou lze zdarma získat odesláním SMS příkazu stahni aplik1 odeslaného na číslo 999888, stažením z WAPportálu Eurotel Live!, nebo na kterémkoli prodejním místě společnosti Eurotel, kde ji zákazníkovi zdarma nainstaluje a nastaví odborný personál.

Díky velmi jednoduchému ovládání je Meeting Asistent velkým pomocníkem při práci. Jako automatickou odpověď lze totiž ke klávesám přiřadit nejen SMS, ale také hlasovou zprávu. Volající se tak přesně dozví, z jakého důvodu s ním volaný nemůže v daný okamžik hovořit. Automatické odpovědi si může uživatel samozřejmě sám vytvořit přesně podle svých potřeb. Použití usnadňuje také možnost nastavení automatického startu aplikace při každém spuštění telefonu.

Stažení a používání aplikace Meeting Asistent je zcela zdarma, zákazník neplatí žádné dodatečné poplatky za využití služby – jedná se o příjem standardního hovoru nebo odeslání SMS zprávy (tyto služby jsou účtovány podle aktuálního tarifu zákazníka).

Podrobné informace o službě včetně uživatelského návodu a seznamu podporovaných telefonů jsou k dispozici na www.eurotel.cz.