Hlavní navigace

Eurotel přináší zpravodajství z Turína na mobilní telefony

[Tisková zpráva] Praha, 7. února 2006 – V souvislosti s letošním zimním sportovním svátkem v Turíně nabídne společnost Eurotel Praha, spol. s r.o. všem svým zákazníkům exkluzivní mobilní služby. Kromě obecného zpravodajství na wapovém portálu Eurotel Live! a prostřednictvím SMS a MMS zpráv jsou pro příznivce zimních sportů připraveny zvýhodněné zpravodajské balíčky o veškerém dění na hrách týkající se českých sportovců.

Sdílet

SMS zpravodajství o českých sportovcích
Všichni sportovní příznivci, kteří chtějí být informováni o veškerých událostech týkajících se českých sportovců na letošních zimních hrách v Turíně, si mohou objednat balíček SMS zpravodajství o českých sportovcích a obdrží tak 3–10 SMS zpráv za den, dle počtu zajímavých událostí, včetně online přenosů. Pro aktivaci tohoto zpravodajství stačí zaslat SMS zprávu ve tvaru A CESI SMS na číslo 999888. Po skončení her v Turíně se služba sama automaticky vypne. Cena balíčku činí jen 50 Kč za celou dobu konání her.

MMS zpravodajství o českých sportovcích
Pokud uživatel vlastní telefon podporující MMS zprávy, může si pořídit kombinovaný balíček SMS a MMS zpravodajství o českých sportovcích na hrách. Obdrží tak 3–10 SMS zpráv za den, dle počtu zajímavých událostí, včetně online přenosů, a navíc každý den dostane 1–2 MMS zprávy s podrobným shrnutím zajímavých událostí včetně fotografií. Pro aktivaci tohoto zpravodajského balíčku je potřeba zaslat SMS ve tvaru A CESI MMS na číslo 999888. Služba se opět automaticky deaktivuje po skončení her v Turíně. Za tento kombinovaný zpravodajský balíček uživatel zaplatí jen 90 Kč za celou dobu konání her.

Všeobecný SMS zpravodajský přehled
Pro všeobecný přehled o dění na hrách si mohou všichni sportovní fanoušci aktivovat obecné sportovní SMS zpravodajství, které bude po dobu konání her zaměřeno především na důležité informace z her. Zákazník tak obdrží 5–6 SMS zpráv denně. Tuto službu lze aktivovat zasláním SMS ve tvaru A CTK S SMS na číslo 999888. Po skončení her v Turíně tato služba dál pokračuje jako obecné sportovní zpravodajství. Cena činí 1,20 Kč za každou doručenou zprávu.

Všeobecný MMS zpravodajský přehled
Stejným způsobem bude o důležité informace z her rozšířeno také sportovní MMS zpravodajství, v rámci kterého jsou doručovány 1–2 MMS zprávy za den. Pro aktivaci této služby stačí zaslat SMS ve tvaru A CTK S MMS na číslo 999888. Po skončení her v Turíně tato služba dál pokračuje jako obecné sportovní zpravodajství. Cena je 9,90 Kč za každou doručenou zprávu.

Vše také na wapovém portálu Eurotel Live! Již tradičně na wapovém portálu Eurotel Live! nabídne Eurotel rozsáhlé zpravodajství z her, které bude rozčleněno do následujících kategorií:

  • Právě se stalo – nejaktuálnější informace
  • On-line reportáže – On-line zpravodajství z her + další vybrané přenosy
  • Češi na hrách – Zprávy o českých sportovcích
  • Zprávy
  • Výsledky a statistiky
  • Program – program her podle dnů

Veškeré zpravodajství v rámci Eurotel Live! je za výhodnou cenu 0,30 Kč / kB.

Více informací k této službě je k dispozici na webových stránkách http://www.eurotel-live.cz a na wapovém portálu Eurotel Live!.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.