Hlavní navigace

Eurotel prudce snižuje letní ceny za roaming a představuje zjednodušený model účtování hovorů ze zahraničí.

[Tisková zpráva] Praha, 14. června 2006 – Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o. dnes oznámila letní snížení roamingových cen. Letní promo akce sníží cenu roamingových hovorů ze všech sítí v oblíbených prázdninových destinacích o téměř 60 %. Eurotel zároveň představil jednodušší princip účtování ceny za roaming. Destinace po celém světě jsou rozděleny do zón, nabízejících vysoce konkurenční a snadno srozumitelné ceny.

Sdílet

LETNÍ NABÍDKA ROAMINGOVÝCH SLUŽEB – ZÁKAZNÍCI BUDOU PO CELÉ LÉTO Z OBLÍBENÝCH PRÁZDNINOVÝCH DESTINACÍ V EVROPĚ I JINDE VE SVĚTĚ VOLAT SE SLEVOU AŽ 60 %.
V návaznosti na komplexní roamingovou nabídku, kterou nedávno pod názvem „My Europe“ představily veřejnosti dvě mobilní společnosti skupiny Telefónica – O2 a Telefónica Móviles, přichází Eurotel s dramatickým snížením cen za roamingové hovory z oblíbených míst prázdninových pobytů a to bez ohledu na použitou mobilní síť. V období od 15. června do 31. srpna 2006 budou všichni zákazníci, kteří si aktivují letní roamingovou nabídku Eurotel platit na svých cestách v 15ti vybraných zemích za odchozí hovory pouhých 14,90 Kč/min, což představuje až 60% snížení oproti běžným roamingovým cenám. Tato jednotná cena je platná po celou dobu trvání akce a je ve stejné výši účtována ve všech sítích v rámci navštívené země. Aktivace služby je zdarma a k uvedené ceně není, na rozdíl od jiných sítí, účtován žádný jednorázový poplatek za spojení nebo aktivaci.

„Jsme rádi, že Eurotel tyto slevy přináší svým zákazníkům právě v době, kdy se jim hodí nejvíce, tedy během letních prázdnin. Nabídka je navíc v destinacích, které jsou pro Čechy nejatraktivnější a kam jezdí nejraději,“ uvedl Andrei Torriani, výkonný ředitel pro rezidenční zákazníky společnosti Eurotel. „Tyto zlevněné sazby platí ve všech sítích, takže se zákazníci nemusejí starat o to, kterou síť právě používají“, dodal.

Letní nabídka zahrnuje nejoblíbenější destinace českých turistů: Chorvatsko, Slovensko, Francii, Itálii, Německo, Rakousko, Španělsko, Irsko, Velkou Británii, Turecko, Maďarsko, Bulharsko a Řecko. Jsou do ní navíc zařazeny i dvě mimoevropské populární země, a to Egypt a Tunisko. Ceny letní nabídky platí pro všechny příchozí hovory do daných zemí, odchozí hovory v rámci navštívené země a při volání z této země do České republiky.

Letní roamingovou nabídku si mohou zákazníci zdarma aktivovat zavoláním na *30 či zasláním SMS zprávy ve tvaru LETO na číslo 999111. Po skončení letní nabídky začnou automaticky platit nové zjednodušené sazby za roaming.

PŘEHLEDNĚJŠÍ ÚČTOVÁNÍ – TŘI ZÓNY, JEDNOTNÁ CENA V KAŽDÉ ZÓNĚ
Aby společnost Eurotel co nejvíce zjednodušila účtování cen za roamingové služby, rozdělila jednotlivé zahraniční destinace do tří základních zón. V každé zóně je platná jednotná cena pro volání v rámci této zóny a do České republiky, a to bez ohledu na zvoleného operátora či na čas volání. Díky této úpravě mohou zákazníci předplacených i smluvních služeb na svých cestách v zahraniční využívat roamingové služby aniž by museli složitě zjišťovat konkrétní cenu za volání, hledat nejvhodnějšího operátora či čekat s uskutečněním hovoru na určitou hodinu. Jednotná cena se bude vztahovat i na SMS odesílané z kteréhokoliv místa na světě.