Hlavní navigace

EuroWeb Czech Republic oznamuje zprovoznění peeringu se sítěmi společností Casablanca INT a Radiomo

[Tisková zpráva]

Sdílet

EuroWeb Czech Republic oznamuje zprovoznění peeringu se sítěmi společností Casablanca INT a Radiomobil přes NIX.CZ

Praha, 7.2.2001 – Společnost EuroWeb Czech Republic oznamuje, že v minulých dnech zahájila peering se sítěmi společností Casablanca INT s.r.o. a Radiomobil a.s. přes uzel NIX.CZ. EuroWeb Czech Republic tímto zprovoznil 100 % peering sítě EuroWeb se sítěmi všech členů sdružení NIX.CZ, kteří mají do NIX.CZ funkční přípojku.

O společnosti EuroWeb Czech Republic:

Společnost EuroWeb Czech Republic vznikla jako jeden z prvních ISP v České republice zaměřený na firemní klientelu. Je součástí nadnárodní sítě EuroWeb, která patří mezi nejvýznamnější ISP ve střední Evropě. V letech 1995 – 1998 vybudovala rozsáhlou datovou síť, která se velmi dynamicky rozvíjela a stala je jednou z nejvýznamnějších datových sítí v ČR, umožňující celorepublikový přístup k internetu prostřednictvím pevných datových okruhů i komutovaných telefonních linek. EuroWeb Czech Republic je členem mezinárodní asociace internetových providerů GRIC, členem sdružení internetových providerů České republiky NIX.CZ a zakládajícím členem sdružení pro registraci domén v ČR CZ.NIC.

EuroWeb poskytuje široké spektrum internetových služeb, od základních po vysoce specializované. Významnou část zákaznické obce tvoří uživatelé s vysokokapacitními přípojkami, předpokládající nadstandardní úroveň poskytovaných služeb.

Podrobnější informace o společnosti EuroWeb Czech Republic naleznete na adrese: www.euroweb.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).