Hlavní navigace

EuroWeb Czech Republic oznamuje zvýšení přenosové kapacity do uzlu NIX

[Tisková zpráva]

Sdílet

EuroWeb Czech Republic oznamuje zvýšení přenosové kapacity do uzlu NIX

Praha, 18.10.2000 – Společnost EuroWeb Czech Republic, spol. s r.o. oznamuje, že v minulých dnech došlo k posílení přenosové kapacity do uzlu největších českých poskytovatelů připojení k Internetu NIX.CZ na 100 Mbps. Uzel NIX představuje platformu pro vzájemné propojování poskytovatelů Internetových služeb v rámci České republiky.

„Zvýšení přenosové kapacity na 100 Mbps představuje pro naše zákazníky zkvalitnění a zaručení jejich optimálního připojení k Internetu a jistotu námi garantovaných technických parametrů nabízených služeb.“ uvedl generální ředitel společnosti EuroWeb Czech Republic ing. Richard Koza.

Posílení konektivity do uzlu NIX je jedním z kroků, kterým společnost EuroWeb Czech Republic naplňuje své poslání poskytovat klientům profesionální Internetové služby nadstandardní kvality.

O společnosti EuroWeb Czech Republic:

Společnost EuroWeb Czech Republic vznikla jako jeden z prvních ISP v České republice zaměřený na firemní klientelu. Je součástí nadnárodní sítě EuroWeb, která patří mezi nejvýznamnější ISP ve střední Evropě. V letech 1995 – 1998 byla společností EuroWeb vybudována rozsáhlá datová síť, která se velmi dynamicky rozvíjela a stala je jednou z nejvýznamnějších datových sítí v ČR, umožňující celorepublikový přístup k Internetu prostřednictvím pevných datových okruhů i komutovaných telefonních linek. EuroWeb Czech Republic je členem mezinárodní asociace Internetových providerů GRIC, členem sdružení Internetových providerů České republiky NIX.CZ a zakládajícím členem sdružení pro registraci domén v ČR – CZ.NIC.

EuroWeb poskytuje široké spektrum Internetových služeb, od základních po vysoce specializované. Významnou část zákaznické obce tvoří uživatelé s vysokokapacitními přípojkami, předpokládající nadstandardní úroveň poskytovaných služeb.

Podrobnější informace o společnosti EuroWeb Czech Republic naleznete na adrese: www.euroweb.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).