Hlavní navigace

EuroWeb Czech Republic výrazně snižuje ceny za registraci .com domén

[Tisková zpráva]

Sdílet

EuroWeb Czech Republic výrazně snižuje ceny za registraci .com domén

Praha, 28.května 2001 – Společnost EuroWeb Czech Republic, poskytovatel profesionálních internetových služeb oznamuje, že od května 2001 výrazně snižuje ceny za registraci a správu domén II. stupně .com a .net . " Výrazně snižujeme ceny za registraci domén .com a .net a nabízíme tak tuto službu zákazníkům za velmi výhodných podmínek. Registrovat domény .com a .net je možné u naší společnosti bez jakéhokoliv registračního poplatku, roční poplatek za správu domény .com ve výši 990,– Kč zahrnuje udržovací poplatek správci domény a službu DNS serveru." vysvětluje generální ředitel EuroWeb Czech Republic Ing. Jaromír Ličman.

O společnosti EuroWeb Czech Republic:

Společnost EuroWeb Czech Republic vznikla jako jeden z prvních ISP v České republice zaměřený na firemní klientelu. Je součástí nadnárodní sítě EuroWeb, která patří mezi nejvýznamnější ISP ve střední Evropě. V letech 1995 – 1998 vybudovala rozsáhlou datovou síť, která se velmi dynamicky rozvíjela a stala je jednou z nejvýznamnějších datových sítí v ČR, umožňující celorepublikový přístup k Internetu prostřednictvím pevných datových okruhů i komutovaných telefonních linek. EuroWeb Czech Republic je členem mezinárodní asociace internetových providerů GRIC, členem sdružení internetových providerů České republiky NIX.CZ a zakládajícím členem sdružení pro registraci domén v ČR CZ.NIC.

EuroWeb poskytuje široké spektrum internetových služeb, od základních po vysoce specializované. Významnou část zákaznické obce tvoří uživatelé s vysokokapacitními přípojkami, předpokládající nadstandardní úroveň poskytovaných služeb.

Podrobnější informace o společnosti EuroWeb naleznete na adrese: www.euroweb.cz