Hlavní navigace

Evropa 2 opět nejposlouchanějším rádiem mladých!

[Tisková zpráva] Praha 11.2.2010 - aktuální výsledky poslechovosti za období od 1.7.2009 – 17.12.2009 potvrdily pro Evropu 2 další příznivý výsledek - denně jej poslouchá 965 tisíc lidí, což je nárůst o 34 tisíc posluchačů v meziročním měření.

Sdílet

„Evropa 2 letos oslaví své dvacáté narozeniny a přízeň našich posluchačů je pro nás nejcennějším dárkem. My naopak chystáme spoustu dárků, novinek, překvapení a také výjezdových akcí, které budou pojaté jako regionální narozeninové oslavy a zároveň poděkování našim posluchačům a věrným fanouškům,“ říká Petr Vladyka, ředitel rádia Evropa 2.

Evropa 2 také i nadále ovládá první příčku poslechovosti v Praze, Libereckém, Královohradeckém a Karlovarském kraji a také v důležité cílové skupině 12 – 39 let, přičemž v této cílové skupině činí její podíl na trhu ohromujících 17,9%.

„S výsledky jsme spokojení,“ říká Michal Beran, obchodní ředitel RRM. „Mile mě překvapila vysoká afinita v atraktivní cílové skupině muži, kde se stala Evropa 2 historicky poprvé nejposlouchanějším rádiem na trhu.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).