Hlavní navigace

Evropa 2 opět potvrzuje skvělé výsledky!

[Tisková zpráva] Praha 6.8.2009 – Evropa 2 potvrdila svou pevnou pozici v první trojce na trhu a milion posluchačů denně má i nadále na dosah, čímž splnila veškerá očekávání.

Sdílet

Nejnovější průzkum Radio Projekt přinesl rádiu Evropa 2 další vynikající výsledek – denně jej poslouchá 949 tisíc lidí a podíl na trhu tvoří 8,6%. Evropa 2 obsadila první příčku poslechovosti v Praze, středních Čechách, jižních Čechách, Karlovarském a Libereckém kraji, svou pozici nově posílila v Hradeckém, Ústeckém a Pardubickém kraji!

Rádiu Evropa 2 zároveň trvale patří první příčka v poslechovosti v důležité cílové skupině 12 – 39 let, přičemž denní počet posluchačů je 772 tisíc a podíl na trhu je na bezkonkurenční hodnotě 16,5%. Zároveň není bez zajímavosti, že Evropě 2 patří prvenství v kategorii „Nejposlouchanější rádio v autě“.

„Těší mě, že se ve výsledcích odrazily mj. také výjezdové promo akce Evropy 2, které jsme letos již stihli uspořádat ve východních, severních a jižních Čechách, přičemž další regiony nás ještě čekají jak během letošního podzimu, tak i v roce 2010. Aktuální výsledky poslechovosti ukazují, že jsme trvale na správné cestě, která je zároveň závazkem do příštích období,“ říká Petr Vladyka, ředitel Evropy 2.

„Evropa 2 je fenomén, který ve světě mladých lidí nemá obdoby a v ČR konkurenci. V televizním, tištěném ani rozhlasovém světě nenaleznete v ČR médium pro mladé lidi, které by denně překonalo počet posluchačů Evropy2. Ta je nejlepší vstupní branou do světa lidí 12–29 pro všechny zadavatele reklamy“, říká Michal Beran, obchodní ředitel Regie Radio Music.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).