Hlavní navigace

Evropa 2 opět překonala své historické maximum !

[Tisková zpráva] Praha 5.11.2009 – Evropa 2 má s čerstvými výsledky Radio Projektu milion posluchačů denně na dosah. Znovu potvrdila svůj strmě stoupající trend a překonala veškeré své dosavadní úspěchy.

Sdílet

Nejnovější průzkum poslechovosti přinesl rádiu Evropa 2 vynikající výsledky v mnoha ohledech – denně jej poslouchá 977 tisíc lidí, což je nárůst o 28 tisíc posluchačů od posledního měření a dokonce o 88 tisíc více než před rokem. Podíl na trhu rovněž posílil, a to na skvělých 9,6%.

První příčky v poslechovosti patří Evropě 2 v mnoha regionech – Praze, Ústeckém kraji, Libereckém kraji, Královehradeckém kraji, stříbro drží dále v krajích Středočeském, Karlovarském, Pardubickém a Olomouckém!

"Evropa 2 přesáhla hranice rádia a pro mnohé se de facto stala životním stylem. Dá se říci, že dnes je Evropa 2 jednou z nejvýraznějších značek silně ovlivňujících mladou generaci. " říká Petr Vladyka, ředitel Evropy 2.

„Evropa 2 je dlouhodobě nejsilnější médium pro mladé posluchače v České republice a jeho popularita stále stoupá.“, říká Michal Beran, obchodní ředitel Regie Radio Music.