Hlavní navigace

Evropa 2 rozjíždí nový sobotní taneční drive

[Tisková zpráva] Evropa 2 startuje 1. července 2006 nový čtyřhodinový sobotní taneční pořad s názvem Factory Bootleg Monopol

Sdílet

Praha 30. června 2006 – Factory Bootleg Monopol je název nového čtyřhodinového hudebního maratonu, který od 1. července 2006 nasadí do svého sobotního večerního vysílání Evropa 2. Tento nový drive Evropy 2 mixuje DJ Pavel Cejnar, který zde bude servírovat remixy, maxiverze i taneční verze známých songů a především nastupující fenomén evropské taneční scény – BOOTLEG. Jedná se o progresivní taneční hudební formu, jejímž charakteristickým rysem je originální mixování různých, zdánlivě nesourodých songů do nových tanečních tracků a setů.

Factory Bootleg Monopol bude složen z nejnovější muziky, hudebních premiér, exkluzivních setů, bootlegů, speciálních remixů, megamixů či mash-upů. Jako jediný hudební pořad v českém éteru vychází z aktuálních trendů na tanečních scénách po celém světě a bude představovat doslova žhavé hudební promo novinky, které uslyší v našem éteru s předstihem pouze posluchači Evropy 2. Průvodcem Factory Bootleg Monopolem bude DJ P. C. (Pavel Cejnar), kterého posluchači Evropy 2 dobře znají ze songů na přání Vyber si na MaXXimum.

Záštitou tohoto pořadu je projekt Factory Top 40 – Czech DJ Playlist, který je již devátým rokem pevnou součástí veškerého dění na taneční scéně. Z této produkční stáje vzešly kromě Factory Top 40 i úspěšné hudební ankety Factory Music Awards a Factory Summer Hit. Jejich producentem je Jarda Hainzel, který je rovněž producentem Factory Bootleg Monopolu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).