Hlavní navigace

Evropa 2 v novém. Nejen maXXimum muziky, ale i maXXimální show!

[Tisková zpráva] Praha, 3. března 2008 - Rádio Evropa 2 nově nasadilo do svého vysílání dvě maXXimální show hned po sobě. Každý všední den patří prostor od 9 - 12 hod.

Sdílet

Liboru Boučkovi a jeho Afterparty a volně tak navazuje na Ranní show Leoše Mareše a Patrika Hezuckého. K nim přibyl nový, atraktivní člen týmu – Lucie Šilhánová.

Libor Bouček moderoval řadu pořadů v českých a slovenských televizích, na Evropě 2, nejposlouchanějším hudebním rádiu pro mladé, je ale bez přestávky nejdéle – od roku 2005.

„Být na Evropě 2 je pro mě čest,“ říká Libor Bouček. „Rádio jako médium je pro moderátora jednoznačně nejlákavější. Možnost každodenního kontaktu s posluchači a prostor pro vlastní fantazii jsou aspekty, které televize nemůže nikdy nabídnout. A i díky tomu bude rádio jako médium vždycky atraktivní,“ dodává.

Afterparty není jenom proud muziky, ale právě show, která přináší více komunikace s posluchači. Vyndej to! na programu Evropy 2 zůstává. „Jede“ každý všední den od 20 do 22 hodin s novým týmem – Martinem Vašíčkem a Zdeňkem Lavičkou. Z éteru také nemizí další pilíře vysílání Evropy 2: a to třeba nadupaná taneční show Pavla Cejnara Factory Bootleg Monopol, kterou vysílá každou sobotu od 20:00 do půlnoci.