Hlavní navigace

Evropský Azlan přichází s novinkou pro své partnery

[Tisková zpráva] Praha, 29. 1. 2009 – Evropská centrála divize Azlan společnosti Tech Data oznámila vytvoření International Business Teamu (IBT). Jeho cílem je posílit spolupráci divize s obchodními partnery, kteří obchodují nejen na lokálních trzích, ale i v rámci celé Evropy.

Sdílet

International Business Team bude obchodním partnerům poskytovat služby, které jim ulehčí obchod v evropském měřítku a řízení mezinárodní expedice produktů. Tato iniciativa nabízí výrobcům a resellerům možnost spolupráce v klíčových oblastech distribuce zboží nebo kompletizace objednávek, ale také podporu v rámci specifického doručování a fakturace.

IBT má základnu v evropském administračním centru Azlanu v anglickém Yorku a na regionální úrovni je podporován zástupci šestnácti divizí Azlan. Na českém a slovenském trhu je Azlan zastoupen prostřednictvím samostatné divize, která je součástí společnosti Tech Data Distribution se sídlem v Praze.

Klíčovým principem podpory partnerů ze strany International Business Teamu je řízení globálních i lokálních modelů prodeje a distribuce do vícerých zemí nebo specifických lokací z jednoho bodu.

Divize Azlan společnosti Tech Data Distribution v současné době v České republice a na Slovensku zajišťuje distribuci produktové řady Cisco, síťových produktů, kabeláží, serverů a storage produktů IBM a produktů IT bezpečnosti mnoha známých značek. V roce 2007 zvítězila v anketě o nejlepšího IT distributora s přidanou hodnotou (IT VAD roku).

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).