Hlavní navigace

II. Benefiční koncert Linky bezpečí aneb Ewa má problém 28. října 2010 21.00-22.00

[Tisková zpráva] 28. října 2010 můžete společně s námi podpořit Linku bezpečí – projekt, který dětem a dospívajícím pomáhá řešit těžké životní situace. Od 21.00 hodin budeme v přímém přenosu vysílat benefiční koncert Linky bezpečí z Divadla Palace v Praze.

Sdílet

Linka bezpečí 116 111 už 16 let pomáhá zdarma 24 hodin denně. Pomáhá dětem a dospívajícím, kteří si nevědí rady se svými problémy, cítí se ohroženi a z nejrůznějších důvodů se nechtějí nebo nemohou svěřit někomu ze svého okolí. Ročně se na Linku bezpečí dovolá 250 až 270 tisíc dětí, přičemž závažnost jejich problémů se stále prohlubuje. Sdružení je akreditováno v rámci systému sociálně-právní ochrany dětí v České republice a současně je členem celosvětové asociace dětských linek důvěry – Child Helpline International.

Benefiční koncert Linky bezpečí, který se koná 28. října v Divadle Palace na Václavském náměstí v Praze by měl upozornit veřejnost na tuto problematiku. Patronkou letošního koncertu je zpěvačka Ewa Farna. Na koncertě vystoupí i její hosté – skupina Čechomor, Miroslav Žbirka, skupina Beatboxer Nasty a houslista Pavel Šporcl. Koncert živě přenáší ČT 1 a Český rozhlas 2 – Praha.

Více informací na praha.rozhlas.cz