Hlavní navigace

Česká společnost eWay System buduje novou partnerskou síť

[Tisková zpráva] Praha 7. 9. 2010 - Společnost eWay System, český výrobce informačního systému eWay-CRM, který slouží pro zefektivnění řízení malých a středních firem, otevírá nový partnerský program. Do programu se mohou zapojit všechny firmy, které chtějí rozšířit své portfolio prodávaných produktů o CRM využívající prostředí Microsoft Outlook.

Sdílet

Partnerství probíhá formou obchodního zastoupení nebo přímého prodeje a poskytování servisu. Je zajímavé především pro firmy, zabývající se softwarovým poradenstvím a systémovou integrací.

Podrobnosti o programu: http://www.eway-crm.cz/cz/kon­takt/partnersky-program.aspx

„Naším cílem je osvěta u menších podnikatelů, jejichž byznys narůstá, a kteří často nemají zautomatizované řízení vztahu se zákazníkem a ztrácejí tak zbytečně spoustu času na operativě řízení firmy. Přitom na trhu existuje množství informačních systémů, které mohou chod malé firmy značně zjednodušit. Široká partnerská síť je prvním krokem k tomu, jak podnikatele informovat, “ říká Petr Kudláček, jednatel eWay System.

Výhodou českého systému eWay-CRM je propojenost s Outlookem, na který se spoléhá většina podnikatelů. Systém eWay-CRM je integrován s poštou, kontakty, kalendářem i plánováním úkolů. Slouží jako platforma, která výrazně rozšiřuje organizační funkce Outlooku a vytváří prostředí pro efektivní řízení a sledovaní projektů či zakázek. Jeho implementace je rychlá a pro uživatele nenáročná.

Další informace:
Cílem eWay System je reagovat na potřeby informačních systémů u malých a středních firem. V minulém roce představila úspěšný CRM informační systém integrovaný v Microsoft Outlook, pod názvem eWay-CRM 3.0, který zefektivňuje řízení firem, jež využívají projektový přístup. http://www.eway-crm.cz.

Firma eWay System je vlastněna českou softwarovou společností MEMOS Software (www.memos.cz).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).