Hlavní navigace

Exkluzivní klipy na O2 Stream Music

[Tisková zpráva] Praha, 22. dubna 2009 – Na unikátním hudebním videowebu O2 Stream Music je k vidění první klip, který tato služba nabízí exkluzivně týden před všemi ostatními médii.

Sdílet

Jedná se o píseň Holka jako jako já od Terezy Kerndlové a k vidění je na české poměry nezvykle výpravná válečná romance odehrávající se za 2. světové války na letecké základně ve Velké Británii. Klip, který by neměl ujít Vaší pozornosti, naleznete zde.

Tento exkluzivní klip je výsledkem úzké spolupráce O2 Stream Music s největšími hudebními vydavatelstvími. Na službě se takto v premiérách budou objevovat všechny klipy českých a slovenských interpretů společnosti Universal, která je lídrem na trhu, a vybrané klipy dalších vydavatelství. „Stream.cz jsme si jako partnera vybrali nejen díky jedinečnému postavení na trhu, ale i díky možnosti prezentovat videoklipy ve vysoké technické kvalitě, kterou nám žádná z konkurenčních firem nemohla nabídnout,“ říká PR manžerka Universal Music ČR Alice Titzová.

Do konce roku bude společnost Universal na O2 Stream Music premiérovat přes deset dalších klipů, v nejbližší budoucnosti to budou novinky od Michala Hrůzy či kapely Mandrage. O2 Stream Music je unikátní služba, která nabízí legální databázi tisíců hudebních klipů zdarma od velkých i nezávislých hudebních vydavatelství. V současnosti tu naleznete prvních 10 000 klipů a databáze se každým dnem plní novinkami. Naleznete ji na doméně www.o2streammu­sic.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).