Hlavní navigace

Exonline je online!

[Tisková zpráva] Dne 3. ledna 2008 byla na adrese www.exonline.cz spuštěná internetová verze unikátního komplexního kulturního průvodce týdeníku Reflex.

Sdílet

Kulturní příloha EX, která byla v posledních letech součástí společenského magazínu Reflex, se od ledna 2008 bude objevovat výhradně v elektronické podobě na serveru www.exonline.cz. O obsah se však budou starat I nadále reportéři a redaktoři Reflexu.

Reflex, moderní společenský magazín a tradiční průkopník nových trendů, serverem www.exonline.cz představuje českému internetovému publiku zcela novou koncepci kulturního přehledu; Exonline.cz totiž nenabízí pouze jednostranně zaměřený přehled, omezený na jedno město či oblast, jako standardní informační stránky. Exonline je skutečným komplexním průvodcem – návštěvníky přehledně informuje o kulturních událostech ze všech oblastí (film, hudba, divadlu, umění, literatura…), ve všech regionech a navíc nabízí čtenářům i zasvěcené recenze, hodnocení a doporučení. Na internetový trh tak vstupuje nový ojedinělý projekt, který by se měl stát významným počinem v internetovém světě v České republice. Díky www.exonline.cz si nyní každý nejen vybere kulturní akci přesně podle svého vkusu v požadovaném regionu, ale navíc i předem zjistí, co od ní může očekávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).