Hlavní navigace

Expert Elektro jako první zavádí elektronické dárkové karty

[Tisková zpráva] Expert Elektro jako první elektro řetězec v České republice zavádí ve vybraných prodejnách elektronické dárkové karty. Ty na rozdíl od papírových poukázek umožní zákazníkům nabití a dobití na libovolnou částku či postupné čerpání kreditu. Tuto novinku mohou zákazníci využít od 5. prosince 2008.

Sdílet

Dárková karta má podobu platební karty s magnetickým proužkem. Zákazníkovi je aktivována prostřednictvím pokladních terminálů a nabita na jakoukoliv částku, kterou si sám stanoví. Aktivace, nabití, samotná karta a její použití jsou poskytovány zcela zdarma. Platnost nabité karty je dva roky, obdarovaný má tak dostatek času počkat si například na novinku, která teprve bude uvedena do prodeje. Kartu je navíc možné využít mezi všemi zúčastněnými prodejnami sítě Expert Elektro. Nakupovat s ní tedy lze po celé České republice. Do programu je v současné době zapojeno 42 expertních prodejen.

Dárkový kredit lze čerpat postupně. Prostřednictvím webových stránek www.expertelek­tro.cz, ve speciální sekci Dárkové karty, má pak každý zákazník možnost ověřit si svůj aktuální zůstatek na kartě. Najde zde také veškeré další informace, jako je popis dárkového programu, kompletní obchodní podmínky či aktuální seznam prodejen, ale i kontaktní formulář pro případné dotazy.

„Pokud se zákazník nedokáže rozhodnout pro nákup konkrétního produktu, jsou tyto karty ideálním dárkem, a to nejen nyní v předvánočním období. Na rozdíl od běžných papírových poukázek přinášejí obdarovaným mnohem více výhod, a to nejen ve formě možnosti výběru. Věříme, že zákazníci tuto novinku v našich prodejnách uvítají,“ říká Peter Weiss, jednatel společnosti Expert Elektro.