Hlavní navigace

EXPERT & PARTNER engineering spolupracuje na informačním portálu www.sluzbyasp.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

EXPERT & PARTNER engineering spolupracuje na informačním portálu www.sluzbyasp.cz

EXPERT & PARTNER engineering spolupracuje na informačním portálu www.sluzbyasp.cz, který je zaměřen na poskytování aplikací prostřednictvím internetu (ASP-Applikation Service Providing).

Informační portál www.sluzbyasp.cz je společný projekt 14 firem z oblasti informačních technologií, jehož cílem je rozvoj a podpora rozvoje podnikání v oblasti ASP v ČR. Společnosti spolupracující na tomto projektu včetně EXPERT & PARTNER engineering se touto cestou snaží zvýšit povědomí u laické i odborné veřejnosti o tomto způsobu poskytování služeb. Poskytování služeb ASP, přináší zákazníkovi řadu výhod, včetně úspory nákladů. Úspora nákladů činí u jednotlivých projektů mezi 30 a 80%, přičemž jen malá část vynaložených peněz by byla vedena jako investice.

EXPERT & PARTNER engineering se tímto krokem opět přiblížil blíže k zákazníkovi a zvyšuje tímto svojí působnost v této oblasti.

Základní údaje o EXPERT & PARTNER engineering

Společnost EXPERT & PARTNER engineering byla založena v roce 1991 a nyní se řadí k největším společnostem poskytujícím profesionální služby v oblasti informačních technologií se zaměřením především na konzultace: strategie využití IT/IS, projektové řízení, bezpečnost IT a dále na komplexní projekty související s ERP, CRM, e-business až po outsourcing.

V roce 2000 společnost EXPERT & PARTNER engineering úspěšně zakončila jednání o vstupu strategického finančního partnera. Do společnosti investoval fond rozvojového kapitálu Czech Direct Equity Fund (CDEF)Partnerstvím s CDEF došlo k synergickému propojení dovedností a zkušeností EPe v oblasti informačních technologií se silným mezinárodním kapitálem a obchodním know-how.

Prioritou EXPERT & PARTNER engineering je a bude i nadále upevňovat vztahy s klienty a obchodními partnery založené na dlouhodobé spolupráci, kvalitě a spolehlivosti. Vysokou kvalitu poskytovaných služeb potvrdilo získání certifikace ISO 9001 v květnu 2000.

K nejvýznamnějším klientům EPe se řadí Česká spořitelna, GE Capital Bank, Eurotel, Siemens, Glaverbel Czech, Makro ČR a SR, Janka Radotín, Československá obchodní banka, Český Mobil, Magistrát hl. m. Prahy a mnozí další.

V případě potřeby dalších informací kontaktujte prosím:
oddělení marketingu
EXPERT & PARTNER engineering, spol. s r.o.
Na Lysinách 852/41
Praha 4
Tel.: +420–2–44017111
Fax: +420–2–44017333
mailto:jan.ne­uwirth@epe.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).