Hlavní navigace

EXPERT & PARTNER engineering uzavřel partnerskou smlouvu s firmou IXOS

[Tisková zpráva]

Sdílet

EXPERT & PARTNER engineering uzavřel partnerskou smlouvu s firmou IXOS

V Praze dne 20.3. 2001

EXPERT & PARTNER engineering uzavřel partnerskou smlouvu s firmou IXOS spol. s.r.o. na řešení IXOS-Exchange ARCHIVE.

Řešení IXOS-Exchange ARCHIVE je softwarovou nadstavbou MS Exchange, která řeší problémy s velkým množstvím dat uložených v databázích Exchange. Produkt umožňuje k Exchange připojit úložné zařízení (jakékoli SCSI) a snadno archivovat i dearchivovat (ručně i automaticky) určené přílohy e-mailů. Ovládání produktu na straně klienta i správce není náročné a není třeba uživatele zvlášť školit, správce může být zaškolen během implementace. Řešení IXOS-Exchange ARCHIVE přináší optimalizaci výkonu Exchange serveru a tím snížení počtu Exchange serverů, snížení investičních nároků využitím levnějšího média a úspory diskového prostoru, snadno dosažitelný archiv dat.

Základní údaje o Expert & partner engineering

Společnost EXPERT & PARTNER engineering byla založena v roce 1991 a nyní se řadí k největším společnostem poskytujícím profesionální služby v oblasti informačních technologií se zaměřením především na konzultace: strategie využití IT/IS, projektové řízení, bezpečnost IT a dále na komplexní projekty související s ERP, CRM, e-business až po outsourcing.

V roce 2000 společnost EXPERT & PARTNER engineering úspěšně zakončila jednání o vstupu strategického finančního partnera. Do společnosti investoval fond rozvojového kapitálu Czech Direct Equity Fund (CDEF), jehož činnost řídí a spravuje Albion Alliance EFM prostřednictvím společnosti CDA, tvořené týmem vysoce kvalifikovaných českých i zahraničních odborníků v oblasti investic. Partnerstvím s CDEF došlo k synergickému propojení dovedností a zkušeností EPe v oblasti informačních technologií se silným mezinárodním kapitálem a obchodním know-how.

Prioritou EXPERT & PARTNER engineering je a bude i nadále upevňovat vztahy s klienty a obchodními partnery založené na dlouhodobé spolupráci, kvalitě a spolehlivosti. Vysokou kvalitu poskytovaných služeb potvrdilo získání certifikace ISO 9001 v květnu 2000.

K nejvýznamnějším klientům EPe se řadí Česká spořitelna, GE Capital Bank, Eurotel, Siemens, Glaverbel Czech, Makro ČR a SR, Janka Radotín, Československá obchodní banka, Český Mobil, Magistrát hl. m. Prahy a mnozí další.

V případě potřeby dalších informací kontaktujte prosím:

oddělení marketingu
EXPERT & PARTNER engineering, spol. s r.o.
Na Lysinách 852/41
Praha 4
Tel.: +420–2–44017111
Fax: +420–2–44017333
mailto:jan.ne­uwirth@epe.cz