Hlavní navigace

Explorer se mění

[Tisková zpráva]

Sdílet

Explorer se mění

Společnost Explorer a.s. ohlašuje změny. Vizuálně nejvýraznější změnou je nové logo, které tento týden nahradilo logo původní.

Praha, 6. října 2005 – Explorer se v rámci interních technologických změn a rozšíření nabídky rozhodl změnit i své logo. Důvodů je mnoho, nejdůležitějším je asi zjednodušení vizuální podoby firmy. Změna loga je jeden z posledních kroků v celém procesu, který obsahovl i kompletní změnu designu hlavní výkladní skříně firmy – firemního webu. Jan Hájek, ředitel společnosti Explorer říká: „Spolu s naším novým logem přichází i nový, svěží přístup k celému našemu podnikání. Už nechceme být jen poskytovatelem technického řešení, ale chceme dát našim zákazníkům nástroje a rady, jak mohou efektivně využít svých webových stránek.“
Společnost Explorer si pro tvorbu nového loga vybrala renomovanou společnosti Entre, která se změnou firemní identity zabývá profesionálně. Od nového loga společnost požadovala svěžest, dynamiku, energii a zároveň přátelský a otevřený vzhled. Jana Kárníková ze společnosti Entre k vývoji nové značky říká: „Záměrem bylo vytvořit firemní značku, která zapadne do vizuálního stylu prezentovaného na internetu. Chtěli jsme značku omladit, udělat snáze zapamatovatelnou a odlišit od konkurence. Proto jsme nakonec po pečlivém zvažování sáhli po svěží barevné kombinaci, dynamické typografii a lehce zapamatovatelném symbolu, který by mohl firmu reprezentovat i samostatně.“
Nové logo není zdaleka vše, co se v Exploreru mění. Svým zákazníkům začal Explorer nabízet řadu nových služeb. Nová sekce eMarketing nabízí služby, které pomohou firmám a podnikatelům najít nevyužitý potenciál jejich firemních webových stránek a pomohou jim tyto stránky zhodnotit. Spuštění služby marketing je dílčím krokem na cestě Exploreru ke komplexnímu poskytovateli řešení pro online aktivity firem a podnikatelů. K tomu má napomoci mimo jiné i nabídka školení, které Explorer poskytuje s partnerskou konzultační agenturou H1.cz Davida Špinara a Marka Prokopa.
Součástí změn jsou i novinky v oblasti komunikace se zákazníky. V současné době je možné získávat veškeré informace o technických zásazích do technologií nejen emailem, ale také prostřednictvím kanálu RSS. Nově chystá Explorer spuštění automatizovaného systému pro zpracování emailové komunikace technické podpory. Pro zákazníky to bude znamenat rychlejší odpověď na jejich dotazy a vyřešení případných problémů.
Společnost Explorer rovněž v současné době zavádí a testuje nový systém, který bude mít na starosti veškeré služby související s hostingem a registrací domén. Jeho spuštěním získají zákazníci a hlavně dealeři zcela nové a u nás zatím nevyužívané nástroje. O spuštění nového systému bude společnost Explorer včas informovat.

Nové logo je ke stažení na adrese http://press.ex­plorer.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).