Hlavní navigace

Explorer se stává členem sdružení CZ.NIC

[Tisková zpráva]

Sdílet

Explorer, a.s., se stává členem sdružení CZ.NIC, z.s.p.o.

Na valné hromadě dne 25.11.2003 se stala společnost Explorer, a.s., členem sdružení CZ.NIC, z.s.p.o, které zajišťuje registrace doménových jmen druhé úrovně pod nejvyšší doménou CZ. Hlavním důvodem vstupu do sdružení je vůle reprezentovat zájmy našich zákazníků i široké veřejnosti v otázkách týkajících se pravidel registrace v doméně CZ a přispět tím k zlepšení fungování celého systému.

Díky dlouholetým zkušenostem celého týmu a výhodám plynoucím z partnerství se společností Microsoft (Microsoft Certified Partner) a společností Software602 (partner pro oblast e-komerce) přináší Explorer do sdružení CZ.NIC směs profesních a manažerských schopností, kterými chce přispět k formulování doménové politiky a směřování celého sdružení.

Více informací o sdružení CZ.NIC na http://www.nic.cz

O společnosti Explorer, a.s.,

Společnost Explorer patří mezi poskytovatele komplexních webových služeb. Hlavní aktivity zahrnují webhosting, registraci domén, webdesign, péči o webové prezentace nebo poskytování elektronického obchodu. Explorer je členem CZ.NIC, certifikovaným partnerem Microsoft a partnerem Software602.

Pro další informace prosím kontaktujte:
Ing. Jan Hájek, Marketing Manager
Explorer, a. s., Budějovická 1123/13, 140 00 Praha 4
Tel.: 241 734 615, fax: 241 734 614
E-mail: hajek@explorer.cz Web: http://www.ex­plorer.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).