Hlavní navigace

EXPLORER zlevňuje domény .CZ na 299,- Kč

[Tisková zpráva] Provozovatel hostingových služeb a registrátor společnost EXPLORER s okamžitou platnosti snižuje cenu registrace domén CZ o 11 dní dříve, než se očekává plošné zlevňování domén. Nová cena pro koncové zákazníky byla snížena na 299,- Kč (356,- Kč s DPH) za registraci nové domény CZ.

Sdílet

PRAHA, 20. září 2007 – EXPLORER se stejně jako všichni registrátoři domén připravuje na změnu systému CZ.NICu, správce domén CZ. Změna bude mít vedle technických vylepšení ve výsledku také výrazný vliv na cenu registrace a prodloužení domény. EXPLORER se rozhodl tuto změnu promítnout do svého ceníku ještě před oficiálním termínem.

„Zajímavé je srovnání s rokem 2003, kdy cena registrace domény CZ na 1 rok stála 1600,– Kč, tj. více než pětinásobek ceny, za kterou ji aktuálně můžete u EXPLORERu na stejné období pořídit.“ dodává k nové snížené ceně ředitel společnosti Jan Hájek.

Snížení ceny je určeno pro všechny, tj. jak pro stávající zákazníky, tak i pro ty nové, kteří se rozhodnou nabídky využít. Jako bonus k levnější doméně mohou zájemci využít akci Parkování domény zdarma. „Jinými slovy to znamená, že pokud má někdo zájem pouze o doménu bez dalších služeb, jako je email nebo webová prezentace, může ji u Exploreru provozovat zdarma“, dodává k nabídce Jan Hájek.

Domény je možné registrovat na www.explorer.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).