Hlavní navigace

Expozitura na Nově pokračuje – zítra se seznámíme s kmotrem Mrázem!

[Tisková zpráva] Zítra večer od 20:00 nás čeká druhý díl seriálu Expozitura s názvem Hyena, ve kterém se poprvé seznámíme s šedou eminencí podsvětí Mrázem v podání Davida Prachaře. V roli advokáta se představí také Marek Vašut. Děj druhé epizody je volně inspirován reálným zločinem z konce devadesátých let, dvojnásobnou vraždou právniček v Praze.

Sdílet

Praha, 13. září 2011 – Český krimi seriál televize Nova Expozitura pokračuje! Druhý díl s názvem Hyena je plný napětí, dramatických momentů, ale i romantiky. Po boku hlavních hrdinů, herců Hany Vagnerové (Tereza Hodačová), Roberta Jaškówa (Dan Chládek), Jana Dolanského (Ota Kofčín) a dalších, se představí také Marek Vašut coby advokát Horský nebo David Prachař v roli šedé eminence podsvětí Mráze.

„Epizoda Hyena udělá radost všem fanouškům napínavých zápletek, které se rozvíjejí chytře a pozvolna, bez zbytečného důrazu na násilí,“ říká režisér Ivan Pokorný. Expozitura slibuje v novém díle také první lásku hlavní hrdinky Terezy Hodačové i přiostření už tak napjatého vztahu s kolegou Danem Chládkem.

Expozitura, seriál, který má k pravdě tak blízko, až z toho mrazí, pokračuje 14. září ve 20:00 na Nově. Repríza pořadu je pak vždy v pátek po půlnoci.

Odvysílané epizody budou vždy po vysílání ke zhlédnutí na videoportálu Voyo.cz.

Další informace a zajímavosti budou vydávány po celou dobu vysílání seriálu na mikrostránce pořadu www.nova.cz/ex­pozitura a na Facebooku www.facebook.com/Ex­pozitura