Hlavní navigace

EXPRESRADIO SLAVÍ 5. NAROZENINY

[Tisková zpráva] Pražské Expresradio 90,3 FM, které je součástí mediální skupiny MAFRA, oslaví v květnu 5. let v éteru.

Sdílet

Oslava narozenin vyvrcholí 31.5. koncertem v pražském klubu Retro Music Hall. Celým večerem budou provázet moderátorské legendy Roman Ondráček a Miloš Pokorný, hvězdy pořadu WOW! na Expresradiu. Součástí programu bude také předávání cen PLATINOVÉ UCHO 2002–2007 v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka, Kapela, Song a Specialní cena. Touto akcí chce Expresradio navázat na předchozí úspěšné koncerty na Staroměstském náměstí a na Strahově.

Informace o vystupujících umělcích a o programu se budou průběžně objevovat na stránkách www.expresradio.cz.

Na podporu koncertu spouští Expresradio 1. května printovou a internetovou kampaň s názvem „5 LET S VÁMI“. Vizuály se objeví v denících MF Dnes, Lidové Noviny, Metropolitní Expres, dále v lifestylových časopisech Harpers Bazaar, Esquire, Spy, Filter, Metropolis, Time-In a XStream. Bannery budou na iDNES.cz, Lidovky.cz a televizní spot na Óčku a Spektru.

Expresradio se prezentuje hlavně jako hudební rádio zaměřené na kvalitní brit pop, ale může se pochlubit i známými tvářemi. V éteru dnes působí již výše zmíněné duo Pokorný&Ondráček, na Expresradiu začínal Libor Bouček (dnes TV Prima, Evropa2), Laďka Něrgešová (Superstrar, Frekvence1) nebo Bořek Slezáček.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).