Hlavní navigace

EXTRA SVĚT – NOVINKA NA NEDĚLNÍ ČAS PO ZPRAVODAJSKÉM DENÍKU

[Tisková zpráva] Televize Prima vysílá od pondělí 17. dubna atraktivní bulvárně reportážní magazín EXTRA, který je určen nejširšímu spektru diváků. Od pondělí do pátku mohou fanoušci tohoto pořadu sledovat zajímavé reportáže s různými tématy, která jsou aktuální, zajímavá a nevšední. V sobotu večer nabízí televize Prima speciální vydání EXTRA, které uvádí nejatraktivnější reportáže z daného týdne. Doposud byla jediným dnem, kdy se EXTRA nevysílalo, neděle. To se ale tento týden změní.

Sdílet

Od neděle 28. května bude mít své místo v programu od 19.15 pořad EXTRA SVĚT, na kterém se bude podílet i zahraniční redakce zpravodajství Prima TV – tvůrci populárního pořadu Svět 2006. Příznivci EXTRA a Světa 2006 a nejen oni se mohou těšit na magazín plný reportáží z celého světa. Od tohoto data také celý pořad EXTRA přejde z redakce vlastní tvorby do redakce zpravodajství. Novým vedoucím redakce EXTRA bude Jan Kudláček, dosud vedoucí zahraniční redakce zpravodajství Prima TV, kterého televizní diváci velmi dobře znají právě z jednoho z nejúspěšnějších pořadů naší televize Svět 2006.

„Do pořadů EXTRA a EXTRA SVĚT přineseme spoustu nového, rozšíříme spektrum atraktivních a zábavných reportáží, na které se diváci můžou těšit,“ říká Jan Kudláček, vedoucí zahraniční redakce zpravodajství Prima TV.

Magazínem EXTRA i magazínem EXTRA SVĚT budou diváky provázet i nadále Mirka Čejková a Lucie Výborná.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).