Hlavní navigace

FA Cup pokračuje na NOVA Sport

[Tisková zpráva] Nejstarší klubová fotbalová soutěž světa, anglický FA Cup, pokračuje o prodlouženém víkendu svým třetím kolem. Do něj už naskočí i největší favorité z Premier League. A opět se máme na obrazovkách stanice NOVA Sport na co těšit.

Sdílet

Praha 4. ledna 2011 – NOVA Sport odvysílá ze třetího kola FA Cupu šest přímých přenosů rozložených do tří dnů. Jeden zápas si ale zaslouží speciální pozornost. Obhájce trofeje Manchester City si to v neděli na svém stadionu rozdá s Manchesterem United. Celek Roberta Manciniho úspěšně navazuje na úspěch z minulého ročníku a v ligové soutěži se pere o titul. A jeho největším soupeřem není nikdo jiný, než tým Alexe Fergusona.

Kluby z Manchesteru se v letošní sezoně střetly už dvakrát. V zápase anglického superpoháru Community Shield ve Wembley byli úspěšnější Rudí Ďáblové. V říjnovém měření sil v rámci Premier League ale na Old Trafford jasně dominoval klub z modré poloviny Manchesteru. Právě tehdejší vítězství 6:1 dodává nedělnímu utkání speciální náboj. Alex Ferguson určitě chystá na další bitvu o Manchester odplatu. Třetí kolo anglického poháru, ale není pouze o manchesterském derby.